Tablet

Dobrý den, prosím o radu, lze připojit nějaký tablet k dataprojektoru? Pokud ano, jaký HW k tomu je potřeba? Moc děkuji za informaciS pozdravemRAdek

Odpovědi na otázku

jediná možnost je HDMI, které tedy musí být na obou zařízení

jsou dvě možnosti, ale v obou případech musíš mít tablet s přímo HDMI/microHDMI výstupem nebo aspoň MHL:1) máš projektor s HDMI vstupem a tablet připojíš jednoduše před kablík, který ti např. na Ebay za stovku pošlou až domů, pokud už nebyl přibalen k tabletu (dneska už dávno nebývá)2) na projektoru nemáš HDMI, ale jen VGA, tudíž musíš k tabletu a kablíku uvedeném v bodě 1) pořídit aktivní převodní krabičku - např. za 150 Kč tu:http://www.ebay.com/itm/HDMI-Male-to-VGA-TV-A... V případě bodu 2) máš tedy řešení pro jakýkoliv projektor, protože vždycky je tam aspoň VGA

ještě mne napadá, že by to mohlo jít i bez HDMI/MHL výstupu - bezdrátově přes miracast - např. přes zařízení EZcast:http://www.ebay.com/itm/Ezcast-M2-OTA-Miracas... ale pro projektor bez HDMI by stejně musela být ještě k tomu ta převodní krabička na VGA a fakt nevím, jak by se tohle vše dohromady chovalo...Kabel je jistější...