» Poradna » Windows (a jiné OS)

Tablet ukonci hudbu pri zmene zalozky pomoc

Dobry den, mam pujceny tablet s os androud, prohlizec dolphin, youtube videa mi jedou pres dolphin nadherne, jenze kdyz chci zmenit zalozku a pritom chci aby hralo youtube stale na zalozce prvni ,,v pozadi,, tak nevim jak na to. U pc to lze automaticky.... Poradi mi nekdo? Jsem bez pc a hudbu pouzivam z youtube a dost casto brouzdam po netu, zelbohu nemuzu diky teto veci. Ja android nikdy nemel, jsem novacek. Dekuji.

Odpovědi na otázku

U tabletu normální,pouze z Galerie funguje hudba v pozadí,jako u mobilu.Nakonec - Tablety, jsou pouze přerostlé smartmobily a šetří si energii,kde se dá.Proto spousta nastavení odpovídá telefonům.

A jak vyresit tento neduh a umoznit tuto vec? Bez teto funkce mi je tablet k nicemu. Snad to jde nebo budu strilet. Dekuji a modlim se za radu jak zprovoznit tuto featurku

To není neduh,prostě přepneš do jiného okna a staré již v pozadí neběží.Tablet není PC - to od toho opravdu čekáš zázraky.Baterie by vydržela tak hodinu max. dvě.

Ja ho mam pujceny jelikoz nemam pc, notebook mi odesel. Pouzivam ho teda pernamentne doma v zasuvce. Tudiz nezeru baterku vubec....chci z toho udelat to co u pc....lze to nejak udelat? Kamarad ma tablet za cca 10 tisic s win 8. Tady je android, nu on si muze dovolit to pouzivat jako pc. To s androidem nejde???

Treba nejakou aplikaci,,, a pokud ano, kterou....me nezbyva nez pouzivat tenhle tablet, notebook mi jak rikam odesel a na pc nemam finance, tudiz mam tablet misto pc no. Ja bych si tablet nekoupil, ale ted nemam na vybranou.

Windows je někde úplně jinde.Android, bohužel, není plnohodnotný OS.Je však přístupný k všelijakým experimentům - proto ta obliba.