» Poradna » Windows (a jiné OS)

Tablet s windows

cau, přemyslim, že si koupim tablet Lenovo Yoga 2 8 s windows, kvůli tomu, že si tam chci nainstalovat nekteré deskopové aplikace, nebude to tedy problem, je windows v tabletu stejný jako windows v pc a pujde tam tedy všechno naistalovat stejně? Díky

Odpovědi na otázku

Půjde,jenže je problém kapacita disku.A na paměťovou se aplikace nedají nainstalovat.Ta je pouze jako knihovna.

Na pametovou kartu nejdou instalovat Store aplikace (no jde to obejit, ale to je jedno), bezne desktop aplikace tim omezene pochopitelne nejsou.

dej si bacha, nakolik budou dané aplikace použitelné na malém displeji v dotykovém režimu - některé aplikace na to nejsou dělané a nevím, jak moc je schopen Windows v tomto pomoci...

Jinak vlastni OS jsou uplne stejne Win 8.1, jake jsou na beznych PC.

hi, pokud máš HDMI tak si ho kup. Hdmi se vždy hodí na propojení s TV, a bezdratová myš..