» Poradna » Ostatní

Tablet pro volný čas

Dobrý den potřeboval bych poradit s nákupem tabletu, jelikož se v této kategorii neorientuji potřeboval bych poradit.Tablet bude primárně sloužit k internetu a k prohlížení fotek. Maximálně se na něm na cestách budou sledovat filmy..... Cenově bych nechtěl přesáhnout hranici 4000Kč. Nějaké další využití mě nenapadá....

Odpovědi na otázku

Po zadání požadavků, aby to mělo aspon 2GB RAM a bylo to větší než telefon zbylo tohle http://tablety.heureka.cz/acer-aspire-switch-10-nt-... Úložiště má 64GB, většina v té ceně má 16-32GB

proč proboha s Windows? Na tohle mu v dané cenové relaci poslouží lépe něco s Androidem.

Napriklad?

co třeba?http://tablety.heureka.cz/samsung-galaxy-tab-e-9_6-... 9.6 palce, 1.5 GB RAM, 8GB vestavěná paměť + slot na microSD karty.

Největší hodnotu má ten název A ještě je pozitivní, že to má GPS aspon bude vědět kam vyvezli popelnice

co konkrétně se ti zas nezdá?

Konkrétně 1,5GB RAM, 8GB, chybí tomu HDMI...

proč by mu proboha nemělo na Androidu stačit 1.5 GB RAM na surfování a čumění na filmy?

protože to má kámoška a nikdy to pořádně nefungovalo Normální rychlost bez neustálého padání je až tak od 2GB RAM jistota jsou 3

a to se na tom koukala na nějaké megakvalitní MKV ne?

Stačí otevřít víc záložek v prohlížeči... Jinak prodeje toho Samsungu a Aceru mluví celkem jasně

Tak ono si dneska kdekdo myslí, jak je super mít na tabletu "desktopová" Windows a později teprve zjistí, co všechno si myslel, že na tom půjde a ono houby. Kupříkladu nechápu, proč nemají nové Windows - když už jsou navržené pro dotyková zařízení - nějakou systémovou lupu, co by plynule měnila DPI, nebo jakoby zobrazovala výsek plochy mnohem většího rozměru, takže by se člověk u "desktop" aplikací např. trefil na menu apod. Android s dotykovostí počítá od začátku - tam problém není.Osobně mám teda občas k dispozici tablet s 10kou displejem a 2GB RAM a tam problém nebyl nikdy, ale nevzpomínám si, že by byl výrazný problém ani na trochu horších zařízeních.Ale nenutím zrovna ten Samsung - ono i s Androidem se určitě najde víc možností.

jinak nepsal o tom, že potřebuje HDMI. Nicméně Samsungy maj často MHL, takže to do HDMI připojíš v pohodě. U tohohle modelu jsem to nekontroloval, zda ho má.

V dané ceně má nadroid velikost 7-8 palců to si to rovnou může pustit na mobilu

Kdyby sis otevřel ty odkazy na prodejce tak zjistíš, že má úložiště 32GB.

zvyšte cenový limit jinak skončíte s něčím co už za 3 měsíce nebudete chtít používat. v případě volby androidu to chce minimálně 2GB RAM. Pokud to má sloužit na internet, foto a filmy, pak nemá cenu nic pod 10" no a tam právě s vaším cenovým limitem asi skončíte. v případě win zařízení nemám tolik zkušeností, nicméně pochyuji že by win stačil slabší HW nežli droidu.