» Poradna » Mobily

Tablet 7 palců pro tátu do 2500Kč

Zdravím, mám takový dotaz sháním tablet pro tátu. Požadavky Nějakou normální značku prosím! ( né Cubot , Prestigo apod. Brrr.)7 palců , do 2500Kč a 2GB ram. Ostatní mi je fuk. Tak pište typy moc děkuji.

Odpovědi na otázku

opravdu mají ve tvém výběru všechny 2GB RAM, nebo proč to doporučuješ ?A tazateli radím - za 2500 s 2GB RAM a "značku".. to zase takovej výběr není žejo ? Neumíš si podle tvých parametrů zaklikat filtr na Alze abys zjistil že jich je celkově 0 ? Když přihodíš 1000,- tak se tam možná vejdeš s nějakym Lenovem, ale radím ať tátovi koupíš víc nez 7" protože na to neuvidí.

No některé ty 2GB mají a myslím, že když sám tazatel vyvine trochu iniciativy a po něčem se sám ohlédne, určitě mu to nezaškodí, než mu přinést vše na talíři, jak si to udělal ty. Jinak s radou - pořídit cosi větší jak 7" - plně souhlasím - je to pro mladší oči.

Otazka: "Jaky vybrat tablet"?Inteligentni odvoved ktera pomuze: "najdi si to v google".

Navštiv třeba heureku zadej tam ty tvoje požadavky a až se seznámíš s realitou tak přijd

1. Nekupuj sedm palců v rozliseni 1024 x neco. Minimalne vem 1280 x neco protoze cokolkiv min je realne nepouzitelne.2. Nerozumi proc trvas na 2GB ram. Ono je to tak, ze samotny adroid nezere skoro nic a co hlavne zere je nadstavba. Kdyz dobre vyberes tak tablet s 1GB bude bezproblemovy.3. V tve cenove relaci dobre zarizeni neexistuje. Jsou tu ruzne pseudoznacky typu prestigo, alcatel, emgeton, a podobne absolitne k nicemu vyrobky. Osobje bych trochu pritlacil na prachy a vzal neco v 8p a radeji se sim, ale s tou sim pujdez prez 4k.Samsung Galaxy Tab A 7.0 WiFi coz je v 7p asi jediny kandidat.

Super nazor! diky podivam , prozkoumam.

Proč zrovna 2GB RAM? Ono to bude na hry? Jinak bych totiž třeba koukal, zda za tu cenu bude něco s IPS displejem i když rozpočet je dost nízko... Možná něco od Huawei, Lenovo nebo Asus...