Tablet 7-10" do 4000,- Kč

Zdravím,Mohl by mi někdo z vás poradit s výběrem tabletu do 4000,- KčV cenové relaci je jich tolik, že se v tom pomalu ale jistě ztrácím :)Na co bude tablet sloužit ?InternetEmailSledování videí např youtubeplus nějaké nenáročné hry typu SolitaireCo od tabletu požaduji ?Plynulý chod ( odladěné prostředí )Dlouhá výdrž baterieKvalitnější displayMé návrhy: https://www.mall.cz/tablety/samsung-gal ... erm=818226Předem Děkuji.

Odpovědi na otázku

To chce tablet ,který má aspon 2GB operační paměti ,lépe 3GB a uložiště aspon 32 GB a aspon HD rozlišení při menší velikosti tabletu / pod 10 palcu/To se týká Androidu ne winu.Tam je cena uplně někde jinde.Sám jsem dal za tablet ted 40 litru

No maucta.

Asi ze zlata