» Poradna » Windows (a jiné OS)

Systémové nastavení se neuloží po vypnutí PC

Čau, mám problém ve Win 7 jsme si povypínal nějaké blbosti co se zobrazení oken týče, ne že by na to nebyl výkon spíš mě to štve. Vše se uloží jen volba "Při přetahování zobrazovat obsah okna" se skoro vždy zase zapne. Občas to vydrží jedno dvě zapnutí, ale pak se to zas aktivuje. Nemáte nějaký návrh jak to permanentně vypnou popřípadě přes registr, že by při startu se spustil nějaký skript. Asi to zapíná nějaký program nebo nevím. Předem dík.

Odpovědi na otázku

Co? Já vím kde to změnit

Že bys ty "... povypínané nějaké blbosti ..." zase zapnul, Že už nevíš, které to byly? Tak se určitě, protože nejsi odborník, nehrab v tom co jede.

Proč bych je zapínal já vím co dělají, ty tady koukám máš podobný odpovědi na všechno tak se příště neobtěžuj odpovídat, protože ty jsi tady asi ten "Největší odborník", ale přes debilní kecy.