» Poradna » Windows (a jiné OS)

Systém Windows nemůže najít položku

Dobrý den mám problém a potřebuji poradit. Když spustím Daemon Tools vyskočí tohle : Systém Windows nemůže najít položku C:\Program Files (x86)\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe. Ujistěte se, zda je název zadán správně,a akci opakujte. Prosím poraďte.Mám Windows 7 Home Premium 64bit

Odpovědi na otázku

Přeinstaluj Daemona. Ale pozor - musíš to udělat z nouzáku (F8)

Takže to není nějaký vir nebo tak ?

Není. Je to poškozený ovladač Daemona. Stáhni si nejnovější verzi, běž do nouzáku, odinstaluj Daemona, nainstaluj tu novou verzi, hotovo!

Zkusil jsem to podle rady ale je pořád stejné a vyskakuje stejná tabulka.

A ten soubor v tom umístění skutečně není? Nebo je tam?

Ten soubor tam je.

1. Zkus ještě bod obnovy z doby než se problém objevil. (předpokládám, že zálohu OS si neděláš - však na co, že???)2. Spusť cmd jako adminsfc /scannow

Ahoj. Mám stejný problém..... našel už někdo řešení. Dělá mi to Daemon a iPAQ 31x Image Explorer. Reinstalace nepomáhá....ostatní programy spouští Windows normálně..Díky

ja to mám zas z obrazkama jednou jsem se chtel kouknout jak jsem byl malej kluk ale napsalo my to windows nemohl nemuže najit soubor a tak jsem začal hledat appky. proste smuůla