» Poradna » Programy

Synchronizace slozek a souboru.

Dobry den,Potreboval bych poradit ohledne ze synchronizovaní slozek z jednoho pocitace na druhy, vyborne to ma resene mozilla firefox (prohlizec) kdy na jednom pc si ulozim zalosku a po spusteni druheho se zalozka nacte do druheho a neco takoveho bych potreboval poradit ci vymyslet ale abych to specifikoval tak to potrebuji provect pres nejaky program pomoci sve site, vlastnim NAS od spolecnosti Synology verzi 109j (jedno sachtova verze) tato spolecnost nabizi sice zalohu ale po internetu a ja potrebuji to provect ve sve siti nejak, jedna se mi hlavne o emaily ktere stahuji ze serveru seznamu pomoci pop 3 protokolu a pote komunikacni program QIP (neboli ICQ) kdyz potrebuji mit veci stejne na obou pocitacich... vim mohl bych to nahrat ze site a s toho to spoustet ale to me nic neresi kdyz si svuj notebook vezmu jinam na jiny internet a pote to potrebuji nahrat automaticky na pocitac stolni jak prijdu domu.... Ma stim nekdo nejake zkusenosti? Nabizi neco samostatny win 7? Hledal jsem neco na googlu ale nejak jsem nedosel k tomu co bych potreboval, mohl by mi nekdo aspon krapek navect jak nato? dekuji predem za odpoved.

Odpovědi na otázku

Mohli by mi nekdo pomoci? A zamyslet se nad mim problemem, tady v diskuzi ctu dalsi clanky na hry a na takove veci se zde odpovida ala ne korektni dotaz uz ne a zustane bez odpovedi....

Synchronizaci složek dělá- SkyDrive (free pro 7GB, přes inet)- FreeFileSync- Alway Sync- SyncToyAle z dosavadního popisu nejsem úplně přesvědčený, že potřebuješ synchronizaci složek.

Diky mrknu nato, mno a co teda potrebuji kdyz to neni synchronizace? nevim teda jak bych to jinak rekl....