» Poradna » Windows (a jiné OS)

Synchronizace kalendáře Outlook vs. iCloud

Dobrý den,v outloouku používám kalendář iCloudu, který potřebuji mít synchronizovaný s telefonem iPhone. Pomocí rozšíření iCloud se mi to povedlo, ale kdykoliv se v outlooku překliknu na poštu a zpět na kalendář, tak není kalendář vidět. Existuje způsob, jak kalendář zapnout natrvalo - nastavit ho jako výchozí kalendář? předem díky za radu.

Odpovědi na otázku

Teosku nerozumim. Ten outlook pouzivas na tom iPhonu ....??

outlook používám na notebooku.

Nebude jednodusi misto iCloud kalendare na iPhonu pouzivat primo klienta Outlook pripadne se s uctem Outlook prihlasit do aplikace Mail? Ocividne iCloud v Outlooku nefunguje (a uprimne se neni cemu divit).

Nastavit to nejde. Je nutne pouzit nejaky jiny doplněk, který by to umel. Ja pouzivam EVO Collaborator, který umi takto synchronizovat kontakty a kalendare a da se upravit vychozi kalendar.

Ahoj,nastavit iCloud kalendar jako vychozi kalendar v Outlooku nejde a je nutne se pokazde prepnout tak jak pisete. Jedinou moznosti je pouzit nejaky doplněk, který to dokaze zmenit. Ja uz nejakou dobu pouzivam EVO Collaborator, který se nainstaluje do Outlooku a umi synchronizovat kontakty a kalendare s Outlookem a iCloudem, Gmailem, Yahoo a dalším. Pouzivam to uz nejakou dobu a funguje to dobře. Zde je navod jak to nastavit https://tipyatrikypreoutlook.blogspot.sk/2016/02/synchronizacia-ko...