» Poradna » Mobily

Synchronizace google uctu samsung

Jakmile zapnu telefon, mám zde kolonku - Ověřte si svůj účet - Zařízení bylo resetováno. Chcete-li pokračovat, přihlaste se pomocí google účtu, který byl s tímto zařízením dříve synchronizován. Bohužel žádný google účet, který mám to nebere. Lze to nějak obejít, pokud je možnost? Nepustí mi to dál do telefonu.Předem díky

Odpovědi na otázku

Přístroj vrať majiteli a přiznej se na policii je to prý polehčující okolnost.

Ne, není. Musíš se domluvit s původním majitelem.

Vydrž 72 hodin a zkus to potom, android 5,1 má tuto funkci ochrany, nastává po obnově do továrního nastavení a změně hesla

nelze spustit tablet cislo 720 056 529.zapomel jsem heslo,dekuji ,