» Poradna » Web a internet

Synchronizace Gmailu

Dobrý den, mám aplikaci Gmail a minulý týden jsem si do něho přidala nový účet. Zadala jsem jméno a heslo, jak to u e-mailů bývá :) Poté jsem byla na zprávách uvnitř e-mailu. Když jsem však z gmailu vyskočila (neodhlásila jsem z něho úplně) a později ho znovu otevřela, začalo mi to psát čekání na synchronizaci Načítání zpráv. Čekala jsem minutu,pět minut, půl dne, týden a stále nic. Stále to čeká na synchronizaci a nic se neděje. Přepínat účty mi jde, u zbylývh dvou e-mailů se do zpráv normálně dostanu, jen v tomto "novém" ne. V Nastavení ( když se sroluje obrazovka dolů, jak je svítilna apod., mám automatickou synchronizaci zapnutou a v Nastavení Gmailu taktéž. Na internetu jsem našla, že se ms buď zapnout nebo vypnout a restatovat mobilní zařízení, což jsem hned učinila. A stále čekání na synchronizaci. Čím by to mohlo být? Předem děkuji za všechny Vaše rady.

Odpovědi na otázku

Je Gmail jako službaJe klient Gmail jako softwareTakže začnete stím jaký máte asi telefon, s jakou verzí aplikace gmail.A jaké jsou ty jiné emailové účty.Jinak to můžebýt chba programu stejně jako internetového připojení jen nic čím by se to dalo poznat jste nenapsala.