» Poradna » Mobily

Supersu uninstall

Dobrý den. Jak mám odinstalovat supersu. Nejde mi to . :(

Odpovědi na otázku

Kupodivu, i když to většina odsuzuje jako zcela "bezpáteřní přístup", to jde velmi jednoduše vyřezáním z Registry. Jak a čím si zjisti na netu, alespoň se přiučíš.

Znovu root?

Logicky to nejde. SuperSu se při rootu nainstaluje do systému a normálně odinstalovat nejde. Pokud ti tam zásadně vadí, tak musíš provést opačný postup, tedy unroot. A to by snad mělo jít přímo v SuperSu.

Chceš se zbavit jenom aplikace supersu? Nebo se chceš zbavit rootu?SuperSU najdeš v /system/app/ a stačí ho odtmtud smazat - to se zbavíš aplikace ale root ti zůstanePokud v aplikaci SuperSU vybereš možnost Full Unroot tak se ti odebere root i aplikace (za předpokladu, že jsi rootoval pomocí nástrojů pana Chainfire