» Poradna » Programy

Superantispyware

Zdravím. Stáhl jsem ze Slunečnice program Superantispyware 6.0.01232 v AJ a CZ k vyzkoušeni. Mám to v AJ a nevím jak to přepnout do češtiny? Můžete mi prosím poradit jak to udělat aby to bylo v češtině? děkují

Odpovědi na otázku

na prvni pohled to vypada, ze to cestinu neumi a na slunecnici maji pouze spatny popisek.

Preferences---Select Language.

Does SUPERAntiSpyware support other languages besides English?SUPERAntiSpyware is available in English only....(SUPERAntiSpyware je k dispozici pouze v angličtině ....)Pro starší verze měco existovalo http://cestiny.idnes.cz/superantispyware-03e-/Sof...

Pro starší verze je čeština na pc-help a i tahle verze programu je staršího data.Pokud kvalitní a současný tak-https://www.malwarebytes.com/premium/free verze.Dva týdny jede jako plná a pak omezená free.V češtině.

Ja tam žádné language nevidím.

To proto,že je jen anglicky?Na kvalitní program v češtině jsi dostal odkaz tak ho klidně vyzkoušej.

K čomu ti je v tejto nadbytočnej, marketingovej, detskej hračke strašiacej po spustení ako appendix vo Windows, nejaký obslužný preklad do CZ? Tento SW tvorí úplnú zbytočnosť, svinstvo do OS. Maž cookies, ako aj veškerý nchytaný bordel po zatvorení IE prehliadačov alebo si sprav skript nastavený automaticky v Plánovači úloh na mazanie nepodstatných blbín z IE.

Stahuješ placebo protože chceš ušetřit? Žádnej SUPERantispyware bych nestahoval a určitě ne ze slunečnice. Oficiální stránky tento program nemá? Nebo má ale je placený a ty chceš vše zdarma?