» Poradna » Ostatní

Šum ve sluchátkách

Dobrý den,sluchátka mi šumí při hraní hry (Faeria, Gwent,...) a zároveň při poslechu hudby či sledování nějakého streamu. V situaci kdy jen poslouchám hudbu, nebo jen sleduju stream hrají v pořádku. Jedná se o sluchátka AKG K72 (http://www.akg.com/pro/p/k72). U předešlých sluchátek tento problém nebyl a to byly obyčejné špunty do 500,- Kč.Děkuji za každou radu

Odpovědi na otázku

čo máš za zvukovku? comp? toto robia zvukovky v lacných doskách, prípadne pc s nekvalitným zdrojom.

mám notebook HP ProBook asi tak 4 roky starej, nevim jak bych našel přesně jakej model zvukový karty mám :(

v tom prípade by som možno skúsil externú zvukovku, ale neviem, či sa rušenie zo zvýšenej záťaže nebude šíriť aj po usb portoch...

Jestliže ti nová sluchátka šumí na stejném HW zdroji zvuku jen při některých aplikacích/SW zdrojích zvuku, tak není problém ve sluchátkách.Ty obyč špunty to prostě nepřehrály, neb na to asi nebyly dost citlivé. Podle mne to bude o zvukovce.Sluchátka máš zapojená přímo do PC nebo přes nějaké aktivní PC repro?

přímo do notebooku

Dělá to, i když vypojíš NB z nabíječky?