» Poradna » TV, audio a video

Subwoofer na boku

Zdravím,chci se zeptat. Koupil jsem Logitech Z607, 5.1 a kvůli rozvržení stolu nemůžu mít subwoofer na stojáka. Na zemi být nemůže ( Nedám si pozor a prokopnu ho znám se...) ale pod stolem je polička udajně na tiskárnu a tam byl i předchozí ale nový se tam nevejde na vejšku . Může tam být nabok? Tznm reprákem dopředu a "dírou" nahoru?

Odpovědi na otázku

jo, nevidím v tom problém. Svého času jsem subwoofer na takové poličce míval taky. Uvidíš, zda ti akorát nebude třeba drnčet stůl

To by zas tak nevadilo člověk pak reálně ucítí každý granát ve hře :D Já se spíš zeptal zda to nevadí technicky.

Technicky ani akusticky to nevadi.Jen napr. nemusi byt idealni, kdyby otresy od wooferu hybaly skrini pocitace.

Notebook nahoře na desce takže v pohodě . Díky

Taky je dost možné, že když bude položený jinak, než na nožičky, že bude o tu poličku drnčet. Každopádně subwooferu to nevadí, poškodit ho to nemůže, tak to prostě zkus a pokud bude zvuk OK, můžeš to tak nechat.

Policka na tiskarnu pod stolem?! Cicham cicham nejake ergonomicke peklo v podobe "PC stolku"

ano, tak presne toto je zabijak pocitacov, tam vlavo dole ten PC dat N E M O Z E S

Ano, skvele na niceni HW.A ergonomicky nesmysl spociva v nedostatecne sirce te vysuvne plochy. Aby byla pouzitelna, musela by byt mnohem sirsi, aby byl vedle klavesnice dostatecny prostor take pro mys.

Ok tak klid protože mám notebook tak tu plochu na klávesnici používám jako jídelní stůl když koukám na film

No bez klavesnice, mysi a monitoru uz je to fakt uplne jedno. Tam se o ergonomii stejne hovorit neda. :o))

https://www.asko-nabytek.cz/550410.3-pc-stul-felix-1toto je OK, pokial mas ten stol od teny tak 10-15cm, aby teply vdzuch mohol za stolom prudit hore/prec

Pro PC je to OK, pro uzivatele ne.

To je snad jeste horsi nez to co ma tazatel. U neceho takoveho sedet je za trest.

Mám pocit, že ti, co navrhují stoly pro počítač nenávidí lidi. V tomto případě je nutno v zadní desce vykotlat 2 velké díry nahoře a dole pro přístup vzduchu.

ne, oni su len blbi.. uz 1000x som videl ako stolar doniesol stol na mieru a potom zistil, ze musi vypilit do "zadku" dieru, lebo akosi na stene je elektricka zasuvka. Ake kwa necakane!!!

JJ, jediné co potřebuju je ku..a velká rovná deska, ideálně rohová (nebo dva takové stoly do L), alespoň 90cm (nebo více) do hloubky. Ideální byly ty staré IKEA rohové stoly, ty "nové" (teda ty rohové kanc. stoly co prodává IKEA teď jsou o 20 čísel na každou stranu menší :)

Mám dojem, že na odkazovaném obrázku je otvor vlevo dole vzadu téměř celý otevřený ... ale možná že špatně vidím ...

Takze jsem se trefil...