Stress test CPU & GPU zároveň

Ahoj,mám přetaktovaný Intel Core i7-4790K z 4GHz na 4,6GHz a zatím nepřetaktovanou NVIDIA GeForce GTX760. Potřebuji systém vytížit na 100% a to jak procesor, tak grafiku. Bohužel už jsem z oboru delší dobu pryč a tak nevím co je k tomu nejvhodnější.Jde mi o to, že bych nechal stress test běžet třeba 6h, takže potřebuji něco co má nekonečnou smyčku.Zatím jsem uvažoval spustit zároveň IntelBurnTest a 3D Mark 11, ale rád si nechám poradit.Díky za rady

Odpovědi na otázku

OCCT umí power supply test - testuje vše zároveňNebo pust zároveň Furmark a třeba Prime

jinak OCCT testuje i RAM

OCCT je na delsi zatezove testovani pouzitelne. Furmark neumi nekonecnou smycku nebo se neco zmenilo a uz ji umi?

Jakou smyčku? Ty pouštíš jen ten minutový benchmark? Je tam normální nekonečná zátěž do ručního vypnutí a bylo to tam snad odjakživa.

UPS, delsi dobu jsem jej nepouzil a nejak blbe si to pamatuji, dekuji za opravu. V tom pripade je dobre pouzitelny.

Jestli hodlas odpalit grafiku, tak smele do toho. Tak treba Furmark + Prime.

zkus Boinc manager, pro distribuovane vypocty, aspon udelas neco uzitecneho