» Poradna » Ostatní

Stream

Dobré ráno,potřeboval bych poradit ohledně streamu.Při streamování mi PC, hra běží plynule, ale když zapnu na druhém PC svůj kanál na streamu, video se seká.Potřebuji radu, co je špatně, aby se obraz streamu nesekal, co nastavit jinak. KOukal jsem an videa, ale v žádným se nenašel stejný problém.Stejný problém má i známej a taktéž neví rady.Můj pc:i5 6400, GTX 1060, 8gb ram a upload mám 4,9 Mbit/s.- není to nic moc, ale vím, že lidi streamujou i na daleko horších strojích ,Předem dík.P.S. De***ní komentáře si strčte víte kam. Prosím o radu, né o HATE.

Odpovědi na otázku

A tvůj problém je v "downloadu" streamu, tj trhá se to jen tobě? nebo máš problém už s "uploadem" streamu, tj trhá se to všem co se na to dívají?Případně těm ostatním se to trhá jen v případě kdy ten stream sleduješ i ty? a když ten stream sledovat přestaneš tak se to ostatním přestane trhat?Případně tvůj streamovací software nehlásí nějaké problémy s renderem nebo uploadem? tj že například dropuje nějaké framy?

trhá se to všem, kteří se dívají na můj stream, nezávisle na tom, zda se já tky dívám.

Ahoj máš slabé PC, já vím že teď někdo namítne že ne, ale podívej se na Twitch na čem lidi hrají, i5 6400 není žádný zázrak, 8 gb ram je fakt minimum už jenom na čisté hraní, a chod OS, a hodně záleží i na netu, opravdu máš čistý upload 4,9 Mbit/s ? od koho máš ten net ?Další věc je že i když budeš mít sebelepší PC tak se ti budou dělat kostičky, chce to stream kartu,

Ahoj,vím na čem lidi hrají. Nadruhou stranu, hrají i na horších a jde jim to. Časem chci vylepšovat PC, ale teď musí stačit toto, prozatím. Net mám od O2.

Tak mi ukaž nějakého streamera co má horší PC než ty, stačí link...

https://www.twitch.tv/antemortemtv/v/93204346Streamuje na notebooku obyčejném. Teď nemluvím o kvalitě obrazu, ale o tom, že se mu to neseká. Přitom jede na obyčejném notebooku.Vím to, jelikož je to můj kamarád a streamy byli kolikrát z kolejí, kde byl net horší jak u mě doma.

Ok teď ukaž svůj stream, jinak kámoš má taky sekání ale není to tak hrozné no, a ty streamuješ v jaké kvalitě ? dej svůj link, a jinak v čem streamuješ ?

Nemám žádný záznam ze streamu, jen jsem to zkoušel. Po zjištění, že se to seká jsem se na to vykašlal. Snažím se přijít na to, co je za problém.Chci streamovat v 720p.používám OBS nebo jsem zkoušl Nvidia experience, ale obojí stejné. Hra běží plynule, ale stream se seká