» Poradna » Počítačové sítě

Steam

Ahoj, mám již nějakou dobu problém ohledně steamu. Přihlásím se, jsem online, mohu hrát ale nenačte se mi obsah steamu jen chyba -130 z podpory psal týpek že mám zkusit: Odstraňte všechny záznamy odkazující na následující spustitelné soubory ze všech nastavených pravidel pro Vaši bránu firewall: steaminstall.exe steam.exe hl.exe hl2.exe steamTmp.exeNastavte spustitelným souborům klienta služby Steam pravidla jak pro TCP, tak UDP porty.Vůbec nechápu co mám tedy udělat a kde se to dělá. Mohl by mi někod prosím pomoci? Děkuji

Odpovědi na otázku

pokud ti nestaci, ze uz v odpovedi zminuje nastaveni ve Windows firewallu a zvlaste pokud nevic co to je a jak nastavit, zkus nekoho zkusenejsiho