» Poradna » Programy

Steam

Dobrý den chistám si koupit hru na steam po internetu de mi o to až budu někdy v budoucnu mýt nový pc tak jak si to zas stáhnu na nový pc to se mi v knihovně zobrazí co mám za hry na účtu nebo si budu muset zapsat kod kterým sem tu hru aktivoval ?

Odpovědi na otázku

Stačí stáhnout klienta, přihlásit se a v knihovně budeš mít vše co sis koupil...

To co mas na uctu tam bude, kod je pote neplatny.

Máš to tam, dokud bude Steam fungovat. A klidně si to i teď můžeš nainstalovat na několik počítačů. V jednu chvíli ale samozřejmě můžeš hrát jenom na jednom.

Pozn.: Pseudotazatel se v jednom vláknu, které jako naschvál smazali, sám přiznal, že rád z nudy sviní "dotazy" "poradnu".Prosím, nekrmit, nemá to cenu.

moudrejsi ustoupy

a my stale cekame, kdy jeden zdejsi prispevatel se prizna, ze ho bavi svinit poradnu jeho urazlivymi a povysenymi prispevky, misto toho, aby si svoje komplexy lecil tam, kde se ma

Jen musi dat bacha na to, ze nektere hry savy (ulozene pozice) mezi klienty synchronizuji a jine ne. A obcas je s tim docela legrace.

POZOR - Chaloupka se nudí a zase začíná prudit....

mne to nebavi tak mi klidne dej ip ban ale nedas protoze sesvmalim postaveni

Chaloupko jen si umyj PC :D Klidně vodou :D . Hehe, nauč se česky, pak jsou tvoje dotazy a komentáře hodně zábavné :) .

sesvmalim to je jako co????

Asi chtěl napsat: „Jsi v malým postavení“ :D . Prostě i když chce psát obecnou češtinou zapomíná na mezery :D .

mezery, měké a tvrdé i a y to už zavání debilitou - někteří tomu výrazu říkají dyslexie...

No takovej Kolesa o sobě říká, že je dyslektik, ale narozdíl od tohohle umí česky perfektně!

Vykašli se na hry a nauč se česky! A dřív než si koupíš tu hru na Steamu, tak si snad napřed zlegalizuješ Windows ne? Ty cracklý Enterprise od Páji nejsou zrovna košér. A jinak ano, zůstanou na tom účtu napořád. Než ti ten účet někdo ukradne.

ale on tu hru přece nebude kupovat.... nebuď naivní....

Ale třeba zrovna jo, někdy tam mají výprodeje za pár šupů. Než se do toho vloží Pája nebo tom5541 a začnou mu nadávat do debilů, protože správnej machr ty hry přece krade. Jen retard to přece kupuje, dle těchto 2 exotů! Tak se třeba Chaloupka chce konečně vydat správným směrem a my mu tady křivdíme.