» Poradna » Počítačové sítě

Steam - Koupě balíčku her a jednu už mám - Problém?

Chci se zeptat jestli je problém, když si kupuji balíček her a jednu z nich už na Steamu mám.

Odpovědi na otázku

Ne, nemelo by to nicemu vadit.

A jak to bude s tou hrou v balíčku to mi přijde pak do zpráv na steamu samostatný klíč?

Steam by tě měl upozornit že tuto hru už máš a nebude ji propojovat s tvým účtem ale zůstane ti v inventáři. Tuto hru pak můžeš nějakému svému kamarádovi na steamu poslat buď za ní budeš něco chtít nebo mu ji necháš zdarma.

Není pravda.. jednou jsem nechtěl připojil hru, kterou jsem už měl a prostě zmizela..

Ale třeba to už vyladily zkus to a potom mi to napiš jestli ji máš v inventáři, ok ?

Pokud některé hry uz mas tak o ne proste přijedes. Nikde se ti nezobrazí znova, proste se nepřidá to co uz mas.

Ku každej hre, ktorú si kúpil (aj keď je to balíček hier) dostaneš samostatný elektronický kľúč. Kľúč od hry, ktorú už máš proste nepoužiješ. Môžeš ho darovať alebo predať/vymeniť z niekym.

Znáš vůbec Humble Bundle ? Jestli ano, měl by jsi vědět. že už to takhle není. Musíš si tam zaregistrovat Steam a na ten steam to bude posíláno, žádný "elektronický kľúč" bylo to ze začátku.. zrušili to, protože to nakupovali obchody a prodávali to dráže po skončení toho týdnu charity.

Klíč z HumbleBundle si můžeš propojit se svým Steamem a nebo ho darovat.

Žádný klíč tam není.. jde jenom propojit..

Tázateľ nepíše, že hry kupuje cez Humble Bundle. Zmienil iba Steam. A hry na Steam môže kľudne kúpiť aj mimo Humble Bundle a Steam store. Keď som kupoval cez eshop BF3 LE tak mi prišli na email dva el. kľúče. Jeden na BF3 a druhý na Limited edition (5DLC). Pokiaľ ich kupuje cez eshop a kupuje jednu alebo viac hier príde mu toľko kľúčov koľko kúpi hier. Pokiaľ ich kupuje cez Steam store hry sa mu "previažu" zo Steam účtom. Tam kľúče neposielajú. Hra sa ti objaví v knihovni a môžeš si ju stiahnuť.

Já to myslel tak, že když mám Left 4 Dead 2 a koupím si Valve Complete Pack tak co se stane S tím L4D2 co je v tom Packu. (Přes Steam)

Na stránkách supportu to máš napsané:https://support.steampowered.com/kb_article.phpNavíc už tady kdysi bylo podobné vlákno, ve kterém jsem na tuto otázku rovněž odpovídal:http://www.zive.cz/poradna/steam-hry/sc-20-c...

No, nevím. já Když kupuju na Steamu nové hry, tak jsou v drtivé většině bez extra reg klíče a jsou svázané s tvým účtem. Pred iX roky jsem kupoval solo Half Life2. Po par letech jsem kupoval baliček (HL1, HL, CS, Portal atd..) a u HL2 mi to proste napsalo, ze hra je jiz nainstalovana. Registrační klíče Steam nabízí u starších her, ale ty jsem zatím v balíku nekupoval.

ahoj,chtěl jsem si koupit hru jako dárek ale vlastním dost DLC. Jednolo o 2 DLC v baliku, které oba vlastním. Podle pokunu (z tohole) jsem is to koupil sám pro seber ale pří platbě se objevylo upozornění a obě DLC zmysly- Nic jsem nezaplatit a nic jsem nekoupil. Dárek nefungoval, protože byla zablokovaná ikonaKdyž jsem se odhlásil a našel jsem si to -> dál jsem jako dárek, tak mě to vyzvalo, abych se příhlásil a už to samo vedlo. Nevím, proč to mají zablokovaný, když se přihlásíš dříve.