» Poradna » Programy

Steam - Counter Strike Global Offensive (CS:GO)

Dnes jsem potřeboval přeinstalovat pc... rano jsem hral v poho a pak jsem přeinstaloval pc.. a když jsem nainstaloval steam a dal stáhnout csgo tak se mi to vždycky v1,2BG zastaví a píše to že stahování je naplanovano na ...(5min po tom co se to seklo)... když uplyne těch 5min tak se to da stahovat a za 1sek se to zase zastavi a pise to to same... :((((

Odpovědi na otázku

Nejspíš to vypadá na nějaký zásek disku. Zkus nastavit limit rychlosti a při nejhorším napiš na support.

teŤ jsem to zkoušel nainstalovat na jiny disk co mam v pc ale taky to děla ale ne na 1,2BG ale už na 600MB :(((

No a máš dost místa na těch discích? :)

jo! mám dohromady 2TB!!! a teď jsem zkoušel stahovat jiný hry a ty stahnu v poho... :( jenom cs nejde :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Proč jsi naschvál napsal teŤ ? Je to teď.