» Poradna » Programy

Stažení WP7.8

Ahoj, rád bych se zeptal, jak je to s aktualizací WP 7.8 na Lumii 800. Před dvěma týdny se všude psalo, že je update uvolněn, ale já v Zune a ani v telefonu žádnou nabídku na stažení nemám. Máte někdo podobný problém? Co s tím?

Odpovědi na otázku

Je to uplne jedno, zadne kulervouci novinky tahle aktualizace neprinasi. Nicmene pokud mas neodolatelnou touhu, stahni si rovnou z XDA-developers nejakou custom ROM (tedy, pokud je to pro noklu mozne). Ja pouzivam Nokla ROM na Samsung Omnia - stoji stejne za prd jako vsecky ostatni verze WP7, ale hreje me pocit ze mam tu nejnovejsi

No mě láká ta obrazovka. A neví se, kdy to přijde oficiálně do Zune?

No, to nevi nikdy nikdo. Me treba nedosla na Omnii ofiko aktualizace ani na 7.5 - a zbytku sveta jo. Tak jsem se na to vybodnul a proste nainstalval uz modnutou k relativni spokojenosti. Cely ekosystem kolem Zune a WP7je hnusny a chorobny - vsecko to funguje jen naoko.

Během ledna či února.. Na Nokia care suite už k dispozici je, teď záleží na operátorech..

A když si to stáhnu přes nějaký program, tak ztratím všechna data v telefonu?

ano. Ale v telefonu nema nic nenahraditelneho byt, takze v tom by problem byt nemel...