» Poradna » Programy

Stažení mailů do outlooku

Zdravím, mám dotaz ohledně outlooku.Nedávno jsem poslala hodně blbý email na špatnou emailovou adresu. Podařilo se mi jej ještě před přečtením smazat na online serveru, avšak nevím, zda si jej už dotyčný nestáhnl do outlooku ve svém počítači. Chci se tedy zeptat, zda někdo nevíte jak to funguje. Pokud si jej ještě nestáhnul a byl jen na serveru, tak se již ani nestáhne pokud je smazán? A pokud je stáhnut asi už se nijak nedá smazat že? :) Moc díky. Jsem tak trochu počítačový anitalent...Hanka

Odpovědi na otázku

pokud od tebe email normálně odešel, tak ho dotyčný dostane, protože jsi smazala jen kopii u sebe.

já právě smazala email v jeho online schránce, takže by jej neměl dostat ne?

Teoreticky ne. Novejsi verze Office nastavuji MS Outlook tak, ze nechava maily 14 dnu ve schrance. Takze ho muze mit stazeny a presto mail zustal ve schrance

Budu doufat, že se email teda nedoručí. Smazala jsem ho z dotyčného schránky na o2.active. Tam byl email jako nepřečtený, tak nevím no. Sand se email nikdy nedoručí. To by jinak mohl být průšvih.... :\