Status: 0xc00000e9

Dobrý den, dneska se mi objevila tato záležitost. Z ničeho nic, odejdu na 20 minut od PC a potom tato hláška. Vůbec nevím co s tím mám udělat.Děkuji za rady a pomoc :)file:///C:/Users/martas/Desktop/20140828_150553.jpg přikládám obrázek.

Odpovědi na otázku

Zacnete testem disku - HD Tune, zalozka Error Scan.

myslíte v Biosu?

Ne. Myslim stahnout a pustit HD Tune.Pokud by Windows nestartovali, tak stahnout Hiren's Boot CD, vypalit ho na CD, nabootovat z nej a pustit ten HD Tune.Pozn.: Obrazek na Vasem disku c: si bohuzel pres internet asi neprohledneme.

aha, poradil byste mi stránku přes kterou bych mohl hodit obrazek jako url ?

leteckaposta.cz, uloz.to,..Ale ono je stejne dost jasne, co na tom obrazku bude, takze to je asi celkem zbytecne..

http://leteckaposta.cz/738961243Je tam tohle, a jak si mám ten tune stáhnout, když se mi ani nejde do wind. dostat ?

Na to bude potreba vyuzit jiny pocitac.Stahnout zminene HBCD ( http://www.hirensbootcd.org/download/ ), vypalit ho na CD tak, aby bylo bootovatelne - to jest ne ten .zip, ale "vypalit obraz disku". No a pak to nemocne PC nabootovat z toho CD.

PS: Ona je to cele akce na ctvrt hodinky, mate-li k dispozici k internetu pripojeny pocitac a vypalovacku. Pak ten samotny test nejakou dobu pobezi.. Ale jestli je to pro Vas moc komplikovana akce, muze byt vhodnejsi to sverit do rukou nejakeho odbornika (v krajnim pripade servisu).

uvažoval jsem o tom, že bych ten screen poslal známému, co by se stím dalo dělat. NO nic, zkusím to vypálit a uvidíme.

myslim, že tom mám na dvd, ale nějak mi to nejde rozjet v mechanice.

V BIOSu je treba zvolit boot z opticke mechaniky.Plus jeste jedna vec - jake soubory vidite na tom CD/DVD? Jestli je to spravne vypalene..