» Poradna » Web a internet

Statistiky o uživatelích

Zdravím,už nějakou dobu dělám webdesign a hodily by se mi nějaké šikovné statistiky. Dosud jsem hledal čísla z různých zdrojů, ale není to ono.Líbilo by se mi míst všechno na jednom místě a nejlépe občas aktualizované. Konkrétně například kolik lidí má jaké rozlišení monitoru, prohlížeče, OS, apod. Prostě věci, které přispějí optimalizaci webu.Jsem ochoten za nějakou službu klidně zaplatit, ale zdarma samozřejmě lepší. Nevíte o něčem?Předem díky.

Odpovědi na otázku

většina CMS má na tohle myslím nějaký doplněk.

O tohle mi nešlo, vlastní statistiky mám :)

ty myslíš jako nějaké obecné statistiky? Ne jen pro návštěvníky tvého webu?

Přesně tak :)