» Poradna » Programy

Star stable

Dobrý den hraju star stable ale seká se mi to ve stáji fort pinta a stáj moorland a pláž fort pinta i když sem si snížíla grafiku poradte mi prosím.

Odpovědi na otázku

Upgrade PC?

Jo díky ale je problém že ten pc je bráchův.

tak ať brácha koupí počítač z tohohle desetiletí a bude ti to fungovat

Jen tak ten notebok stál přes možná i 10 000 kč nic proti tobě

pokud stál 10k tak je to nebetyčná šunka. slušné notebooky začínají někde kolem 24k

taky herní notebooky začínají na cca 40 tisících, za 10 je to pomalý kancelářský notebook, takže je v pořádku, že ta hra nejede

fak nevim ale určite nato přídeš si prece šikulka

Co mám dělat když mi nejede polovina obrazovky?