» Poradna » Windows (a jiné OS)

Stále čekám na build Insider Preview

Ahoj, měl bych dotaz třeba někdo bude vědět. Jedu na W10, chci si zkusit nové funkce(Ubunut Bash). Tak jsem si zapl Insider Preview, nastavil na ten nejpomalejší stupeň. Dotaz zní za jak dlouho se to nainstaluje ? Už je to asi tak 4 dny co jsem to zapl, aktualizace žádná. Čekal jsem, že hned po zapnutí se stáhne aktualizace a budu moci testovat. Diky

Odpovědi na otázku

a jaké sestavení máš nainstalované ? já se třeba z 10240 taky nemohl dostat do IP.... ale po tom co jsem nahodil 10586 zapnul IP a zastavil WU a inteligentní přenost dat na pozadí, vymazal software distributions a opět služby zapnul , tak se to rozběhlo ... asi druhej den ;)

Sestaveni mam 10586.318, zkusim udelat ty veci se sluzbami. Diky

Novší build sa stiahne ak nastavíš na fast ring