Stahování přes Torrent

Ahoj mám problém se stahováním přes uTorrent .... kdyz chci stahnout hru tak ta šipečka vedle té hry je červená a vůbec to nestahuje přitom včera mi to šlo uplně normálně poradte mi prosím...

Odpovědi na otázku

Mozne priciny:1. porvider to blokuje2. firewall to blokuje3. nie su seedovia4. si ako passive a cakas na active seeda ale ziaden taky nie je(toto som mozno trochu skomolil, ale tak nejak to funguje, prosim opravte ma, kto sa vrta v Torrentoch)

Jak je to možno dat do provozu?

1. volat providera2. skontrolovat nastavenia firewallu, routra, nastavit spravne port forwarding3. a 4. asi nijako, jedine, ze by si osobne zavolal tym ludom, co to vcera seedovali a dnes uz nie :)Pokial nevies, o com tocim v bode 2. zavolaj si nejakeho sikovneho kamosa, co tomu rozumie a uz niekedy na routri nastavoval port forwarding(a vie o com to asi je)

5. Nejede server (announce). Současný stav CzTorrentu. Tady si to ověříš:http://forum.utorrent.cz/viewtopic.php