» Poradna » Web a internet

Stahování pluginu selhalo plugin adobe flash je zastaralý

Ahoj potřebuji poradit asi tak před měsícem se mi z ničeho nic začalo na internetu ukazovat adobe flash je zastaralý a nebo stahování pluginu selhalo když si chci pustit třeba nějaké video na stream.cz tak se mi tam ukáže adobe flash je zastaralý a to samý když si chci pustit porno poraďte co s tím prosím

Odpovědi na otázku

Tak si ho aktualizuj.

a jak si ho aktualizuji

Níže jo.

Musíš napřed napsat pro který prohlížeč to má být.

Co takhle ovladaci panely Adobe Flash Player a tam to mas i aktualizovat,treba.

Aktualizace, stáhnout buď přímo FF instalátor, případně třeba v Chrome (ten má svůj) vybrat jakou verzi potřebuješ:https://abload.de/img/cap00885qps1e.pngstarší verze jsou také možné, ZIPy dole:https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-... > Už při instalaci můžeš povolit / zakázat automatické aktualizace, já nemám rád v PC spuštěnou kupu nesmyslů (služeb, mini programů, oznamovátorů) takže nepovoluji.

 |   |  ChromeOS Chrome 76.0.3809.102

plugin adobe flush player je blokován