» Poradna » Web a internet

Stahováni obrázku a registrace na Tumblr.com

Stahováni obrázku a registrace na Tumblr.comDobrý den, občas častěji stahujeme a procházíme web www.Tumblr.com, kde jsou obrázky s filmu apod. Mozilla Firefox nám často padala,když jsme byli někde už dál dole,daleko.Teď vše zatím děláme v Gogle Chrome.Dlouho jsme na Tumblr nebyli a zjistili,že bez registrace to nepůjde,bez emailu,hesla apod.Může nám někdo poradit jak se zaregistrovat a kde,nebo ještě lepší přímý odkaz.Moc nám to anglicky nejde,ale stránka je velmi dobrá.Děkuji mnohokrát.Lenka

Odpovědi na otázku

Vstupní okno je zároveň formulář. Napiš email, heslo (8 znaků min.), nick (přezdívku) a SignUp (přihlásit se), pak napiš věk a potvrď že jsi četla pravidla, hotovo. Odhlášení je symbol vypnutí přístroje vpravo nahoře. Při opakovaném přihlášení bude žádán jen nick a heslo.

Nedokážu se zaregistrovat na TUMBLR, natož přihlásit.