» Poradna » Web a internet

Stáhněte si nejnovější verzi Firefox s doplňky od Centrum.cz

Dá se nějak vypnout tahle otravná nabídka na centrum.cz? Mám centrum jako domovskou stránku a tohle vyskakuje neustále, nic na to neplatí

Odpovědi na otázku

Nastavení (zakázat všechny doplňky)PS: stáhni si google chrome a nepotkáš se s žádnými otravnými doplňky

Cožpak o to, s doplňky možná ne, za to s tím Chrome čekají jiné "veselé zážitky"

To si dovolím nesouhlasit. Ještě jsem s chrome neměl nikdy problém. V žádném směru.PS: hodně mínusů ale nikdo neporadí :D

Ale jistě, na to máš právo, nicméně ohlasy uživatelů tady i jinde hovoří celkem jasně proti.PS: Kdo by furt radil na milionkrát zodpovězený dotaz? Nápověda - co jiného je ta hláška z centrumu, než otravná reklama podobná té zde na Živě?

Problémy s Chrome mají jenom amatéři (Pavelka IT amatér) se zastaralým počítačem nebo blbečci, který nemaj šajn o počítači a bazpečnosti (potrefená husa))

Jasně. Už jen ta mínuska Ti dávají jednoznačně za pravdu A slovo "bezpečnost" v kontextu s prohlížečem "Chrome" vůbec nevyslovuj, nemají spolu naprosto nic společného ....

jedna souvislosti tam je, a to že velký bratr bezpečně sleduje

No, ono koho dneska nějaký velký bratr nesleduje že, na to ani myslím není parodie na prohlížeč s názvem Chrome moc potřeba, dneska se jen přihlásíš do "nějaké" sítě a už "Tě mají"

Neznám nikoho s nastavenou domovskou centrum.cz, tak nevím jestli to dělá všem. Otevřel jsem si centrum, ale žádná nabídka mi nevyskakuje. (FF28).

odinstaluj tu prdlou lištu a je to

Pokud nemáš, tak si můžeš stáhnout adbIock a tu reklamu s ním zablokuj.

BINGO - úspěšný řešitel zde na Poradně milionkrát řešeného a zodpovězeného "problému" ohledně blokování reklam se našel, bravo

Tohle není něco, co by se dalo odinstalovat nebo nějak zakázat. Vyskočí to hned pod záložkami při každém novém načtení centra, i když jsem to už stokrát odmítl. Třeba to má být dárek za to, že mám centrum leta jako dom. stránku, ale o tohle zrovna nestojím. Je to na ff 28, Mint 17, ale to s tím asi nesouvisí.

No, zdá se že dostáváš opravdu nějakou privátní nabídku. Teď jsem na FF28 otevřel centrum.cz asi 50x a nikde nic nevyskakuje.

A zkusil sis centrum na chvilku dát jako domovskou?

Jo, a dokonce ji tam ještě mám. Zkouším střídavě Aktualizovat stránku a Domů. Asi 80x a nic.

No to je zvláštní, asi se s tím budu muset naučit žít. Je to v podstatě odkaz na http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/prohlizec... Mimochodem moc to tam nechválí.

No to ale není reklama na stáhnutí nejnovější verze Firefox, ale na Lištu Centrum.cz pro Firefox! Nemáš náhodou instalovanou předchozí verzi lišty? To by vysvětlovalo tu nabídku aktualizace i to, že mně se tohle nenabízí.

Je to na Mint 17, který jsem nainstaloval teprve včera. Nikdy jsem tu lištu neměl, ani nepředpokládám, že by někdo z rodiny neodolal a omylem ji stáhnul. Už v dřívějších Mintech se ta nabídka občas vyskytla, ale až teď se to takhle zbláznilo.

AdbIock Plus + Pomocník skrývání prvků pro AdbIock Plus 1.3http://abload.de/img/14asws.pnghttp://abload.de/img/2zueo2.pnghttp://abload.de/img/3cec1t.pngA je to. Takto je schovat skoro cokoliv. A nemusí to mít nic společného s reklamou (klidně i různé otravné části stránek, které tě nezajímají).

Moc díky za tip, tohle konečně zabralo. Řešil jsem to až dnes, protože kupodivu pár týdnu byl přechodně klid. Nejsem sice příznivec dalších a dalších add-ons, ale tenhle by snad neměl moc zatěžovat PC.Pro úplnost je dodávám, že vyskakování té otravné lišty nemá nic společného s Centrem jako domovskou stránkou ani s Linuxem. Lišta mi vyskakovala i v Palemoon.