SSD

Zdravim chci se zde zeptat zkusenejsis odchazi mi hdd v pc. Vyplati se do pc amd dvoujádro .Priplatit par stovek a koupit radsi 120 Gb SSD ? I když deska podporuje pouze SATA 2 ?

Odpovědi na otázku

Verziu SATA nerieš. Aký máš CPU a akú dosku?

amd athlon x2 260 3,2 ghz deska m4a78 am

Pýtaš sa či sa oplatí 2jadro aj keď 2jadro máš, alebo či sa SSD oplatí k 2jadru? Oplatí. Neoplatí sa podľ mňa k P4 (ak by šlo o s478, je to nepoužiteľné a u s775 sa dá skoro vždy upgrade na core2)

ptam se celkove jestli se vyplati do té sestavy. jestli to neni zbytecna investice

A opet nechapajici lubokubo. Ignorovat toho blba.

Proč by se nevyplatilo k Pentiu 4? Několik let jsem provozovat SSD na třech počítačích s P4 a bylo to hodně poznat.

Podobnou sestavu mám i já a SSD je dost poznat , neváhej a kup si ho ..

Klidně si ho pořiď. Osobně bych v dané kapacitě zvolil toto:https://www.tsbohemia.cz/transcend-ssd370s-premium... Ten parametrově pomalejší zápis se na SATAII v podstatě neprojeví, ale proti jiným současným "nejmodernějším" SSD s TLC čipy získáš 3-4x vyšší životnost co se parametru TBW (množství zapsaných/přepsaných dat) týká.Ještě vhodnější by bylo zvolit dvojnásobnou kapacitu.

SSD k té sestavě kup. Poznáš ten přínos při všem. A SSD disk má tu dobrou vlastnost, že si ho můžeš dát do nového PC - až si ho budeš pořizovat.

SSD i k tvé desce se vyplatí, spíše se naskýtá otázka, jestli rovnou nekoupit 240GB, nárůst ceny není až tak výrazný.