» Poradna » Notebooky

SSD

Ahoj asi blbá otázka.Je třeba defragmentovat SSD disk?Dočetl jsem se že se defragmentovat nemusí.Díky za info.Lada

Odpovědi na otázku

Ne, že nemusí, ale NESMÍ !!

Super--Děkuju za info.Díky!!!

Defragmentácia SSD nie je potrebná, dokonca je škodlivá..takže nie

Na současných OS to není třeba v drtivé většině případů řešit (a už vůbec ne zkoušet něco pouštět ručně) ovšem pro fajnšmekry text, který tvrdí, že i SSD WIndows někdy opravdu defragmentuje zde: http://www.hanselman.com/blog/TheRealAndCompleteSt...