» Poradna » Programy

SSD - HDD - Vychozi slozka

Zdravim,před nedavnem jsem si zakoupil SSD disk. Vse probehlo v poradku. Ovšem mam dotaz.Jak nastavit to, když něco instaluji aby se to nainstalovalo na HDD a ne na SSD disk? Například jsem si chtěl nainstalovat chrome a ten hned defaultne se nainstaluje na SSD. Diky za odpoved

Odpovědi na otázku

pri instalaci si vybrat slozku, kde se ma nainstalovat, ne jen zbesile mackat dalsi, dalsi, konec

A u programů které to zvolit neumožňují jejich složku po instalaci přesuň na druhý disk a do původního umístění udělej symlink.