» Poradna » Programy

SpyHunter 4

Chtěl bych se zeptat na názor na program SpyHunter. Jaké s tím máte zkušenosti. :) Je spolehlivý?

Odpovědi na otázku

Momentálne je SpyHunter4 jednička na trhu, používaj portable verziu, neinštaluje sa do systému ani nezapisuje do Registrov, nezaťažuje systém, nebeží na pozadí pritom stačí mať v lište ikonu po spustení (run) určenú k rýchlej kontrole dát a pokročilej kontrole serverov DNS pokiaľ máš DHCP povolené. Po každom reštarte PC rýchlo preskenuje na pozadí dáta. Po tomto úkone program spí a číha na zmeny. Ideálny spôsob určený k čisteniu a kontrole napadnutých IE prehliadačov, škodlivých toolbars, špinavých cookies, usw. Jeho algoritmus je stavaný tiež k manuálnej kontrole vírusov pri hĺbkovom skene disku.

Malwarebytes, Spyhunter, AdwCleaner, JRT jsou kvalitní prográmky na preberky v pc.