» Poradna » Programy

Spuštění Thunderbirdu ve složce Doručená pošta

...poradí někdo, jak nastavit otevření této složky po spuštení pošťáka Thbirdu bez zbytečného klikání na úvodní obrazovce?Umí to myslím nějaké rozšíření?díky za raduPetr

Odpovědi na otázku

Bez rozšíření a bez klikání to TB umí sám. Pokud máš víc účtů, stačí zakázat zobrazení úvodní obrazovky po spuštění a povolit kontrolu nových zpráv po spuštění. Při více účtech bude po spuštění otevřená došlá pošta účtu označeného jako výchozí.

nemůžu najít nastavení pro kontrolu nových zpráv po spuštění...

mám Thunderbird 31 a do doručené pošty mi startuje defaultně, takže doplněk netřeba.