» Poradna » O Živě.cz

Spuštění hry na pc

dobrý den mám dotaz spustí se hra Intel Core i3 NVIDIA Ge forceGTX745-4GB hra je 7day to die

Odpovědi na otázku

Teda...předpokládám, že si uvedl jen nejdůležitější komponenty...pro tvou otázku. Se koukni na web tvůrce hry...tam budou minimální požadavky, ne? Ale jestli to už víš..., že splňuješ minimální požadavky...a ptáš se jak dobře to poběží?...tak to netuším....zkus to vyhledat na youtube.. s parametry tvé sestavy + název hry.