» Poradna » Notebooky

Spravce

nevite prosim nekdo jak zmenit spravce pocitace ? predem dekuji

Odpovědi na otázku

Vytvořit nového (nový admin účet) a ten starý z něho pak zrušit.

ale jak ho mam vytvorit

Ovládací panely > uživatelské účty a zabezpečení rodiny > přidat účet.......

zadne pridat ucet tam nemam :

msconfig.exe - Núdzový režim - Reštart PC.Zrejme máš rozdrbaný OS, stiahni si a nainštaluj do systému politiku; Gpedit.msc. Hodne sa na gúúgli pri tejto príležitosti sám naučíš, ako ju odborne používať.

Podstatou je, že musíš být jako správce přihlášený.