» Poradna » Windows (a jiné OS)

Správce zařízení

Dobrý večer mám Windows 7 home edition 64bit ve správci zařízení mám žlutý vykřičník u A7903LN7 IDE Controller jak se mám toho zbavit bez nové instalace Windows předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Nainstalovat příslušné ovladače.

No jo ale kde ty ovládače vzít od základní desky je všechno nainstalované i od grafiky a ani tam takový ovládač není co teď ?

Nesdělil jsi hw sestavu.Ptáš se nesmyslně:žádný takový řadič neexistuje.Co s tím?Pokud Ti všechno funguje, může daný řadič ve Správci zařízení:A/ zakázat;B/ úspěšně ignorovat.Je pravděpodobné, že daný hw k ničemu nepoužíváš.

Když nám sdělíš kód výrobce a kód zařízení, řekneme ti, co to je a kde vzít ovladače (zatím jsi nám sem napsal neexistující označení).Zjistění kódů: http://it.cestuji.info/ovladace.php

ID hardwaru:ACPI\PNPA000*PNPA000

Deamon tools, nebo jiný SW na virtuální mechaniky?Pokud ti chybí ovladač k virtuální mechanoce (či spíše ho windows blokuje), tak si sežeň nejnovější verzi onoho SW.

DT to nebude, to simuluje SCSI. U jinych emulatoru mechanik nevim.

Ten Deamon tools mě taky napadl ale když chci nainstalovat starší verzi tak to nejde hází to error a novější Deamon tools jde naistalovat bez problémů ale potom je ve správci jeden podobný IDE Controller bez žlutého vykřičníku a i ten s tím žlutým vykřičníkem takže dva ten špatný to neopraví co ted s tím ??

Musíš jít do Nouzového režimu. Tam odinstalovat stávajícího Daemona. Restartovat (opět do NR). Nainstalovat staršího Daemona (verzi 9). Restartovat do normálního režimu. Hotovo!

Tam by měl být AHCI controller a k tomu adekvátně nastavený BiosU stolního PC jde obvykle o ovladač SATA

ovladač SATA jsem s cd od základní desky přeinstaloval ale nepomohlo to

Dobrý den, potřebuji spustit zvuk pro video. Při kliknutí na Start pravou myší se mě neobjeví Správce zařízení a poté bych měla kliknout na Zvukové vstupy a výstupy a najít zařízení Mikrofon a pr. tlačítkem na Povolit. Bohužel se mě to nedaří. Je to přesně podle rady na int. Děkuji