» Poradna » Windows (a jiné OS)

Správce úloh-pomoc

Dobrý den,mám problém se správce úloh. Když je otevřu tak se mi tam ukáže jen název PC. Nemůžu se tím pádem dostat na spuštěné procesy. Moc děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Hoď screen a pozri sa na procesy cez napr. systernals, alebo system explorer. Jedna z možnosti je poškodený OS

bezi ti tam vubec neco? treba tam nic nebeha tak to nema co ukazovat

Taká možnosť neexistuje ak ide o podrobnosti a nie o záložku app či ako sa volá (1. záložka správcu vo W XP - 7)

Pro Windows. Dříve tak půl roku zpět tam bylo vše-procesy a tak dál.

Pre istotu MBAM, MS malicious, eset online scanner, defender.... istota je guľomet

Mám koupenej avast security.

Má W7 s 0,5 GB, či čo?

Ano W7 home prémium. Procesor Amd dual něco. Grafika gt6600 512mb, 2gb rám ddr2

S takou RAM by nemal byť problém

Děkuji všem. Odkaz na podporu pomohl. Stačilo poklepat 2x na tu lištu.

ozvena?

Jak to myslíte?

Ss len opakoval čo som už napísal, ale to je detail

Vyřešeno. Díky moc.