» Poradna » O Živě.cz

Spomalene zive

Ahojte,pouzivam Mozillu (aj s ABP) a v poslednej dobe mi cela stranka zive.cz zamrza - nejde scrollovat, klikat, nic. Mozilla je na najnovsej verzii a takisto flash. Vsetky drivery su OK.Ked pouzijem IE tak je to podobne ale ne az tak zle ako pri Mozille.Ostatne stranky mi idu v pohode.Mate niekto podobny problem?Diiiiik

Odpovědi na otázku

Vyraz svoj blokátor a nainštaluj zn.: uBlock Origin 1.9.12 , záplatuj ho, vyčisti vyrovnávaniu pamäť a následne si prácne manuálne nastav filtre. V kombinácii s doplnkom Privacy Badger 1.8.1, prípadne tiež s RequestPolicy Continued, máš po probléme, si za vodou, bez reklamy s dôkladným zabezpečením pred špinavými stránkami, cookies, toolbars pravda len vtedy, ak tieto doplnky dokážeš prácne nakonfigurovať. Tieto tri doplnky vo Firefox od Mozilla medzi sebou vhodne korelujú.Samozrejme "uninstaller.exe" sa vzťahuje každý nepriateľský, spomaľovací, špehovací šmejd antivir, nacpatý marketingom otrešteným užívateľom hlboko do OS Windows. Antiviry, Defendery apod. brzdy do Windows nepatria. Od OS Vista po W10 ich nepoužívam nielen doma, ale ani v kancelárii svojej spol. Stačí nastaviť súbor Hosts a integrovaný Firewall vo Windows.

vdaka, zial nepomohlo

ve FF nevím v vhrome promažu hiistori a když nepomůže ačvdobrý net, projedu Esetem.