» Poradna » Počítačové sítě

Spojení v multiplayeru

zdravím mam dotaz když si chceme s kamaradem zahrat nějakou tu multiplayerovou hru a chceme se spojit například přes tunngle tak máme u sebe kříže v jiných případech se nedokážeme spojit když jsem používal avast secureline který mi změnil ip na jinou lokalitu nebo tak tak se nás to dokázalo normálně spojit licence zdarma mi došlo a už to nemám tak se chci zeptat jestli se to dá nějak změnit upravit .. jinak on má internet od stejného dodavatele jako ja a bydlí ve stejným městě předem děkuji za odpověď s pozdravem Dominik.

Odpovědi na otázku

Nemáš na PC Tunngle a Hamachi zároveň proto,že problém by byl nejspíš tam.Pokud vím,tak Tunngle přiděluje jejich IP po přihlášení.A ten křížek tam máte proto,že je třeba vypnout nebo nastavit firewall.A pokud máš i Antivirák,tak ho zkus vypnout,ale to záleží jaký používáš třeba Nod32 je v pohodě.

Antivirus mam vypnutý hamachi nemam a bránu firewall mám vypnutou

zkoušel jsem i jiný program třeba v GameRanger byl křivej .. u nikoho jiného mi to nedělá jen u něj

No Tunngle už rok nepoužívám,ale teď jsem to instaloval a u mě super,ale je tam spousta lidí s křížkem. https://www.imgup.cz/image/LZxW Možná to zkus opravit https://www.youtube.com/watch nebo přeinstalovat Tunngle.

to jsem zkoušel

Při instalaci Tunngle to po mě chtělo instalovat Flash Player,třeba to s tím nesouvisí,ale máš ho instalovaný nebo aktualizovaný.

přijde mi že spíš je problém v s nastavením internetu

Taky jsme meli tenhle problem s kamaradem z meste ale nikdy se nam to nepodarilo opravit. Hodne stesti