Spínání kompresoru lednice ruší reproduktory

Dobrý denmám ve vedlejší místnosti lednici a ta při sepnutí způsobí prasknutí v reproduktorech. Jak se toho můžu zbavit? Děkuji

Odpovědi na otázku

odpojit lednickupripadne odpojit reproduktory

opravdu to vyřeší můj zapeklitý problém?

na ostatni reseni nemas dostatecnou kvalifikaci, pripadne intelekt

Také jsem měl problémy.Rada přímo od elektrikáře zněla:"Projdi zásuvky a podotahuj všechny šroubky.Pokud to nepomůže,napoj na jiný zásuvkový okruh,než máš ledničku.Ta kontrola dotažení se týká i pojistkové skříňky za elektroměrem.Samozřejmě vypnout Hlavní jistič."Pomohlo.