SpeedFun hodnoty

Ahoj. Prosím Vás, jak zjistím ke které součástce patří ta kritická hodnota na obrázku ?http://keyzio.rajce.idnes.cz/docasne

Odpovědi na otázku

ak sa nejaká hodnota príliš mení, je zrejme falošná. 127°C je nepravdepodobné. Aj ICH má limit okolo 100°C

Moc děkuji. Dost mě to zarazilo. Mám 4 větráčky ještě ve skříni a CPU je v pořádku, tak jsem si řikal co by se mi mohlo přihodit. Děkuji za rychlou reakci.

update-uj ovládače dosky/chipsetu a možno Ti naskoči správne pomenovanie

vetsinou tohle dela pri automatickem regulovani otacek speedfanem