Špatný výběr grafické karty

Dobrý den,mám pc sestavu:procesor: intel pentium dual core e5500 2.8 ghzzákladní deska: MSI G31TM-P21RAM: 2x1gb ddr2grafická karta: msi radeon hd 3600zdroj: Colorsit 400WPrávě jsem si koupil grafickou kartu Sapphire r7 250 1gb na videa ve fullHD a na lepší výkon ve starších hrách. Po spuštění se hry, dokonce i doom 3 a youtube videa sekají ještě více než se starou kartou. Myslím, že už to prostě nezvládá můj starý procesor nebo zdroj. Mám kartu vrátit a dožít s pc tak, jak je nebo lze ještě něco udělat?

Odpovědi na otázku

Kolik je vytížen CPU proti GPU umí realtime hlídat a zobrazit AIDA64, vidíš na kolik je vytěžován CPU (všechna jádra) a nakolik enginy GPU vč. video / 3D. Pokud bude CPU na 100% a GPU ne - CPU nestíhá.http://ark.intel.com/products/42800/Intel-Pent... pokud myslíš tuto, tak při 228 mega tranďácích to max. obslouží ekvivalent GT640 (neherní, polokancl karta) tuším, že GTX650 u nVidie už šanci nemá.

http://www.aida64.com/Nemusí se instalovat, trial stačí. A testuj vždy na novém nebo nepoškozeném OS, čímkoliv.

Colorshit?! Buďte zatím rád, že to zatím nevyhořelo a nevzalo to vše ostatní do Křemíkového nebe!Předpokládám mimo slabého zbytku HW, najmě nedostatečné operační paměti, také špatné a špatně nainstalované ovladače.

Tak při hraní DOOMa je využití CPU 100% a GPU 0-20%. Asi to vypadá že bude nejlepší koupit celý nový počítač

OVLADAČE! Když jste na ten elektrošrot cpal W7, uráčil jste se vůbec nějaké ovladače nainstalovat?!

Ovladač grafické karty ze stránek amd

A co ty ostatní, zvláště ten nejdůležitější?!

Update BIOSu?

COŽE?! BIOS je snad ovladač?!http://www.msi.com/support/mb/G31TMP21.html

Žádná změna

HD 3650 má cca200 bodov, HD 7750 1600bodov. Nárast výkonu musíš cítiť. Pozri sa do správcovi zariadení. Ovládač sa nemusel nainštalovať správne. A spusť si geeks 3D furemark. S HD 3850 mám pri 1366x768 bez AAA avrage 15 FPS. Ty by si mal mať ďaleko nad 35 FPS, pri fHD mám s 8xMSAAavg. 3FPS, u Teba by mohlo byť nad 7

1366x768 bez AAA 19 FPS

vyriešil si to? 19je málo v porovnaním slabou HD 3850

Zkoušel jsem vše ještě jednou- přeinstaloval jsem windows 7 32 bit, vložil starou grafiku a doom i youtube videa 720p60fps jede naprosto plynule, vyměním za novou a seká se doom, youtube, dokonce i myš. Asi nejlepší bude grafiku vrátit :(((

řešíš to jako blbec, proč tam nestáhneš drivery z ATI stránky ?třeba beta drivery ? vlastně ten pc se chová jako by tam byla standartní VGA adaptér s 6 MB video ram, jako pod DOSem