» Poradna » O Živě.cz

Špatné zobrazování data poslední odpovědi v poradně.

Zdravím,dnes jsem si všiml špatného zobrazování data poslední odpovědi v dotazech. Odepsal jsem v 16:45 na dotaz S.O.S. Nelegální Win7 a aktualizace http://www.zive.cz/poradna/sos-nelegalni-win... viz. obrázek http://s20.postimg.org/rjdz09bal/screenshot_319.png .Poté aktualizuju stránku s poradnou a moje odpověď nikde. Tak přijdu za cca 15 minut a moje odpověď je prý odeslána až v 16:58 http://s20.postimg.org/6nrop0f3h/screenshot_320.png .Všiml si někdo podobného “problému“ ?

Odpovědi na otázku

A opět mám problém s načítáním webů CNInvestu. Zase čekám min. 1 minutu a občas mi prohlížeč nahlásí, že se nemohl spojit se vzdáleným serverem.

Jestli Tě to potěší:nejsi sám.IMHO porucha není na Tvém přijímači.

Rozhodně mě to potěší, jelikož před necelým půl rokem zde byl podobný problém, kdy nám pan Lutonský hlásil, že uživatelé používající blokovač reklamy, jsou odkazování na slabší server, který občas vypadává.Nyní mám ovšem blokovač na zive.cz vypnutý a problém stále přetrvává.Takže díky za echo .

Asi tak, taky jsem vypnul blok a stejné problémy jako vždycky.

Nikdy jsem žádný "blokovač" ani jiný plug-in v i-prohlížečích nepoužíval.Je to zbytečné, každý i-prohlížeč lze nakonfigurovat optimálně tak, aby zobrazoval jen to, co potřebuješ.Cílový server se tak chová ve všech OS a ve všemožných verzích i-prohlížečů.

Uprava hosts (dobra, to by bylo jen pro wokna), nebo spis blacklist na routeru?

protiteroristické opatrenie voči extrémistom hnané s opozdením cez pomalé servery NAKA.

Toho jsem si šim několikrát. Připadá mi to jako doba, kdy admin cenzuruje vlákno, promazává nevhodné a pak vrátí, s časem kdy kontrolu provedl ( jak jen nejlíp dovedl). Sent from my Prestigio MultiPhone

Za Socializmu sa vsetky "haklive" online prenosy (nazyvalo sa to - nazivo, ze by paralela s zive?) sa vysielali s oneskorenim (dobre drahe zariadenie od ideologickeho nepriatela USA, ktore sa kupovalo pre embargo od Arabov.Pri danom zariadeni s cervenym tlacitkom sedel dosadeny specialny sudruh nominovany UVKS (neviem, ci UVKSCS, alebo stacil UVKSS).