» Poradna » Mobily

Špatné bluetooth na sony xperia z3 comapct

Mám sony xperia z3 compact a mám problém z bluetooth signálem. mám bluetooth sluchátka, která na jiných mobilech normálně fungují ale mě se zvuk seká i na 0,5m se sebemenší překážkou. Kde by mohl být problém? PS: domobilu bylo několikrát zasahováno kvůli výměně displeje.

Odpovědi na otázku

Kdo tam "zasahoval" ??? Nepoškodil BT anténu?

Není náhodou bluetooth anténa společná s wifi anténou a anténou pro příjem sinálu?

S GSM určitě ne, možná s WiFi.

Zkus při tom vypnout WiFi. Někdy se to s BT ruší.

OK Wifi ruší BT, pokud jde o nastavení každé zvlášt. To je realita.