» Poradna » Web a internet

SPAM

Omylem jsem asi označil jednoho adresáta jako SPAMOn moje maily dostává, já jeho ne. Lze to nějak vrátit.Díky za pomoc Zprávu prosím na moji mailovou adresu.

Odpovědi na otázku

Zruš jeho adresu v seznamu spamerů.Co jiného bys chtěl slyšet, když jsi nenapsal, v čem se ti povedlo. Telefon? Outlook? Webmail? Na přepážce pošty?

Pokud máš jeho emaily ve spamu, označíš není spam. Máš-li nastavení spam hned smazat, smůla. Přenastavit. O na tvůj mail si nech zdát. Důvody dva. Jeden z nich Neuvedl jsi ho, nebo jo ?