» Poradna » Programy

Sp1 problémy

ahoj, tak sem si chtěl nainstalovat sp1 jenomže to má problém..vše probíhalo ok (instaloval jsem samost. balíček- ale to je jedno) no prostě se instalace dokončila měl jsem restartovat...restart...konfigurace se nezdařila..vracení změn..tak jsem si u 3 restartů počkal půl hodiny při vracení změn a systém se mi zapnul normálně.

Je to kvůli této aktualizaci kumulativní aktulalizace pro win. media center kb2284742, nešla nainstalovat už v minulosti, ale ignoroval jsem to

www.edisk.cz ...

ale teď mi kvůli tomu nejde asi ani ten service pack a už prostě nevím co s tím, na netu píšou že je to buď kvůli office 2003 --> nemám --> vyloučeno

anebo kvůli net.framework, tak jsem ho přeinstalovával, opravoval, mazal a nakonec jsem se na to * a vymazal ho nástrojem framework clean tool. jenomže když si otevřu systémové funkce

www.edisk.cz ...

je zaškrtnutý a nejde dát pryč (ani media center) vždy to potrvdí ale při restartu ..vracení změn

teď už vážně nevím, co s tím a doufám na vaše chytré hlavy, poněvadž sp1 bude hoodně potřeba
pls reinstal systému nechci!

Odpovědi na otázku

jinak tady je přesný kód chyby

"WindowsUpdate_80070643" "WindowsUpdate_dt000"

/instalace kumulat. opravy pro win. center/

Máš samozřejmě originální Windows 7 a ne nějaký zasviněný tyfus někde z Warfora, že ano ?

to má vliv (pouze osobní dotaz)?
ano, jsou legální mimochodem 32bit

Samozřejmě že to může mít vliv Moje Win 7 Professiona 32 bit prošli instalací SP 1 ( cca 564 MB ) naprosto bez problému, divné bylo akorát to že hned po restartu se stáhlo ainstalilo 11 dalších aktualizací ... tímhle tempem tady bude SP 2 počítám tak někdy v dubnu

prošly, samozřejmě

ok...a já neprocházím? co mám dělat..jinak sp1 má u mět mít pouze 61 MB..mám všechny aktualizace až na tuhle a IE 8 a výběr prohlížeče

Hm ... víš co bych Ti poradil ... stáhni si pořádný, tím myslím kompletní SP1, například odtud http://download.microsoft.com/download/0/A/F/0AFB5316-3... ... pak to nainstaluj, restartni a uvidíme

SP1 nestahovat, me se sice neobevily na 3 instalacich zadne problem, ale ma tam uz minimalne 1 kritickou chybu - nicmene u takhle rozhlehle veci se to mozna dalo cekat, je potreba to doladit

podekujte laskave exotum jako Justin B ci SmokeMan (jeden z nejvetsich ze SuperFora)
kteri me tady vcera a predevcirem jebali, kdyz jsem varoval pred unahlenou instalci SP1 for W7
- pokud teda jste ten stejny uzivatel co se tehdy ptal jestli instalovac, ci neinstalovat

zkuste si to same ve VirtualBoxu, jestli se tam taky projevi tahle chyba, reseni by mohlo byt vice, nez jen obnoveni - ci odinstalace, zkuste vbytvorit novy ucet a hlasit se do nej, dale procistit spousteni systemu, sluzeb, pak taky to projedte jestli tam nemate skodnou - mimochodem pokud mate nejaky spatny AVir tak tam se muze zavadeni protahnout i o minuty (mohlo by to byt tim -ale nemusi), pak take spatny crack (pokud mate WIN Ultimate freeware) viz http://forum.zive.cz/memberlist.php...

Tebe by taky měli konečně doladit

pro justina..tuhle instalačku mám a to taky nejde

virtulal box? vím co to je, jak to použít ne

účty mám 2 správce a normál..nejde to ani na jednom
systém je vyčištěný (ccleaner, defraggler, tuneup utilities, škodná není - eset, malwarebytest...

Jééžšmarjáá, vyčištěno dočista dočista vším možným, pátým přes deváté ... ládíku, to by bylo na hodně dlouhé lokte myslím .... reinstal system, nainstal SP1 ( pokud to tedy považuješ za nezbytné ) a musí to chodit

si zhulený či co?

fakt vtipné..přečti si první příspěvek...a tohle není páté přes deváte...to vypadá hoodně jinak

Vláďo_ pozor na Justina B, to je mistni stika, jak bych to bral s rezervou, at si to neznicite, podobne veci uz tady
byly nekolikrat, ja osobne nemam SP1 z ofifialniho zdroje ale z Ulozto a byl 3x instalovany a je dobry a
asi nema zadne problemy, na rozdil od momentalni verze, rovnez RC verze SP1 ktera byla pred 2 mesicema v Chip-dvd tak netrpela zadnymi ,,detskymi nemoci" - neco tam jeste pridali a to zpusobuje problemy

vzhledem k tomu jak mate resenou bezpecnost v pc si ale dovolim podotknout, ze SP1 vubec ani nepotrebujete
- aspon pro tuto chvili, pockejte par tydnu-mesicu, vam to nepomuze, mate to dobre chranene, pokud nepouzivate IE a misto toho Safari, Operu ci Chrome tak to mate prakticky neprustrelne, ted vam to nijak nepomuze, maximalne riskujete problemy, zpomaleni - pokud mate bitovou kopii - pres zalohu windows, ci Paragon, ci Acronis, tak klidne zkousejte , ale abyste to nezpomalil . .

díky...já vím, ale časem to určitě bude potřeba tak jsem ho chtěl..

tam je ten problém s tím framworkem...nevíte někdo co s tíme

jinak justin je opravdu vtipný

Dobrý no, nechceš nechtěj, Tvůj problém .... čištění deseti různýma softama ( dost pochybuji že je umíš všechny nastavit tak, abys neudělal víc škody než užitku ) je prostě kravina .... nu a zkoušet plácat přes sebe servis packy ( sám jsi psal že ten Tvůj měl 60MB, to nevím kdes sebral ), to je, promiň mi to, zhovadilost nejhrubšího kalibru.
No a za poslední, když i pitomec DrIQ64 to nainstaloval a fungovalo to ( o čemž sice dost pochybuju ) tak je to prostě při správném postupu funkční, tečka U Tebe je prostě evidentně chyba mezi židlí a klávesnici ....

evidintní chyba..fajn jaká?

service pack přes windows update měl mít 61 mb...a ten celej mi taky nejde kvůli výše zvýšené problemů a čístím každou věc 1 softem..takže v tom není problém...

Velikost SP1 podle Microsoftu je od 262.7 MB-1953.3 MB, ovšem s poznámkou "Velikost produktu ke stažení závisí na vybraných součástech ke stažení.". Těch 61 MB by nedaly dohromady ani aktualizace zabezpečení.

zkuste si ho ve Virtual Boxu = virtualni pocitac, nakopcete vase instalacnidvd na hdd = pres Power ISO
pak si vytvorte virtualni masinku a pridelit toto ISO jako mechaniku (anebo primo vase fyzicke dvd s windows to jde taky - primo pridelit fyzicke zarizeni)
zakazte kdyztak sit, nainstalujte v tom okne Windows 7 - klidne bez registrace, bez cisla, to staci + tam pak stahnete SP1 a zkousejte, uvnitr se to bude chovat jako normalni windows, hlavne si tento system sam o sobe bude myslet ze je skutecny (ne virtualni) - pak to muzete pouzit treba pro internetove bankovnictvi pouzit - taky to par lidi takhle resi, rovnez takhle muzete virtualizovat jine verze win, linuxy, pod OSX naopak win, linuxy i jine apply, taky takto vytvoreny pocitac muzete prenaset na flashce mezi ruznymi systemy (prave mezi Win a Linux ci Applem = tohle vytvorene zustane vzdy stejne)

vláďa :Justin je,možná vtipný ale rozhodně má pravdu,s tím rčením,o židli a klávesnici.

ladiku mas tam nejak moc carek (anebo moc malo . . ) pred ALE se dela carka a naopak se nedela pred S a po JE ani pred O

Omg, zrovna TY poucuj nekoho o carkach! :D

vláďa:kumulativní aktulalizace pro win. media center kb2284742...je jestli se nepletu,jedna z volitelných aktualizací...tudíž nemuže mít vliv,na instalaci těch poviných.

ok...tak jsem asi ten nej. debil na počítače za chyby se omluvám, ale to není zásadní problém

ta velikost se mi obejvila přes windows update (tam je napsáno velikost sp1 je 44,4 až asi 700 mb) já měl 61...to je fuk, ani když jsem si stáhl celou aktualizačku z microsoftu tak se mi nepovedlo ji nainstalovat...a nevím proč...takže tady prosím neřešte mou "blbost" čištěním pc to asi nebude

nějaké nápady než ten virtual box?

Luxovat koberec bez vyčištění místa postiženého upadlým jogurtem - to je přesně tvůj příklad. Příště si ty pitomý aktualizace, které ti stejně budou na dvě věci a jen ti nefunkčností budou zvyšovat adrenalin, instaluj POUZE A JEN NA ČERSTVĚ NAINSTALOVANÝ OS. Je tomu rozumět?

Díky že jsi mě podpořil náčelníku ( Jára da Cimrman - Dobytí Severního Pólu )

Prosím tě, vždy se ty bláboly vůbec nedají číst. Vždy se snažím najít nějaké příklady takové, aby jim snad bylo rozumět. Tady bych snad jen přidal, že když se bude operovat koleno, aby se zvýšila ohebnost kloubu a nedesinfikuje (rozuměj NEOČISTÍ) se operační pole, to pitomý koleno klidně zachvátí snět - ze špíny, z čeho také jiného. Ale to je horší než opravdu to házení hrachu ... Prostě ti "umělci" si nedají říct.

Fajn, tak ještě jednou a naposledy Já Ti už svůj typ dal, a ve Tvém dotazu nahoře jsem neobjevil žádnou skutečnost, pro kterou by nešel realizovat.
To znamená, reinstalovat Windows 7 a do čisté ( tím myslím do ještě různýma cleanupama, tuneupama a jinýma na pi*uupama nezprasené ) instalace spustit ten pack na který jsem Ti posílal link.
Až pak teprve, připojit k netu a dostáhnout eventuelní aktualizace. V opačném případě, komu není rady, tomu není pomoci .... řešíš to tady už 20 hodin a nedobral ses k žádnému výsledku ... kdybys udělal hned co se Ti píše, byla by to otázka max. hodiny a už bys měl dávno klid, ale to néé, to se tady bude poslouchat nějaký debil s Virtual Boxama co ani netuší co vlastně dělá že ?

výborně, takže ste vyřešili něco, co nikdo nechtěl..tuneup nemám problémy

jistě, každý kdo chce nainstalovat sp1 bude reinstalovat windowsy..vtipný

vaše výsledky: reinstal windows....to opravdu zajímavé, takové řešení je na všechno: ste fakt vtipný
Jinak: urážet se nemusíme, to opravdu není nutné!

Já jsem to myslel dobře A až tedy nakonec stejně uděláš to co jsem Ti radil, tak dej vědět jak to dopadlo
A ještě abych odpověděl na otázku : Nikoli, každý kdo bude chtít instalovat SP1 nebude muset reinstalit system. Oni jsou totiž i lidé kteří věcem rozumějí a tyhlety zázračné "udělátka" prostě nemají zapotřebí. Tím dosáhnou nezasviněnosti a nezprzněnosti systemu a s instalací SP prostě nemají potíže. Doufám že i Tys pochopil co tím myslím a že jsem Tě tentokrát neurazil

systém opravdu nemám zasviněný a tímhle to fakt nebude....

Tak jo, tak hodně štěstí Přesto až to reinstalíš a uděláš co jsem Ti radil tak dej echo ... pak už se tomu jen společně zasmějeme a zase budeš o něco chytřejší

Nemusí být vůbec zasviněný, stačí prohnat registry nějakým Registry cleanerem, System mechanicem či něčím podobným a jsou tak dokonale vyčištěné, že je už ani nikdy zasvinit nedokážete Kdysi jsem po takovém testu jednoho z těchto geniálních programů jen tak tak dal systém dokupy, poslední mnou neopravitelnou chybu vyřešila kupodivu až instalace SP1. Jediný bezpečný (rozuměj BFU-bezpečný) cleaner je CCleaner a ani tam bych člověku, který absolutně netuší, co takové čištění registru obnáší, nedoporučoval používat nic jiného než čistič souborů. Chybějící záznam v registru se může projevit právě tím, že třeba nenainstalujete aktualizaci nebo Service pack.
A Justin B vám radí správně stáhnout a nainstalovat si některý z balíků obsahujících SP1.

Termínem "zasviněný" jsem měl samozřejmě i sprzněný podobnými udělátky, které jsou ještě blbě nastaveny

Jasně, já reagoval na Vláďu;)

Jo a mimochodem, mám dojem že jsem tady ještě nikde nečetl co vlastně máš za edici těch Windows 7 a protože očekávám dotaz ve smyslu "a je to důležité?" tak hned odpovím ano, někdy je to dobré vědět ...

vláďa:Tak ještě jednou,do třetice všeho dobrýho.Kluci ti to tu už řekli dost jasně,no já to zkusím teda polopaticky.Prostě ten SP1 nenaistaluješ do tý doby,nežli tam budeš mít všechny a tak jak jdou za sebou.Jakmile ti jedna,nebo vícero bude chybět,tak si neškrtneš.Další věc je ta,v jakém pořadí,ty aktualizace provádíš/Hlavní-Volitelné/.Dokud se tohle nenaučíš/lépe řečeno,nevemeš na vědomí/,tak tu budeš každou chvíli.

výborně
můžu vás shrnout?
výsledek: reinstal systému + sp1 + další aktualizace (důvod čistící programy )
jiné rady...jsi debilní

díky...zde se opravdu skvěle radí!

jinak je to ultimate 32 bit. a nevím proč bych měl mít instalovány všechny aktualizace (pro ie 8) od toho je souhrn všech - service pack..díky vám všem
jinak reinstal systému opravdu dělat nebudu!

Děkujeme za informaci

není zač
jinak má někdo jiné rady (pokuď možno odlišné od těch předchozích)?

Konečně mi to docvaklo ... Ty nepotřebuješ vyřešit problém, Ty prostě potřebuješ soustavný přísun rad, to jsi měl říct hned na začátku

Tak to jsem se opět po dlouhé době pobavil Nic ve zlém, ale ty čističe opravdu kolikrát smažou i to, co tam být má a vy to nijak nezjistíte, protože se to chová normálně, ale nejde třeba jen něco, co nepoužíváte. Například aktualizace. Dost špatně se to hledá a opravdu je rychlejší reinstal systému (6h se i zálohou + hl. programy), než pachtění se za tajemnou příčinou, kterou se stejně nedozvíte, protože vám čistič smazal i všechny logy, kde o tom mohl být nějaký záznam. Testování ve Virtual Boxu opravdu nechápu, to může vymyslet jen Dr. IQ64, který tady perlí každý den (pokud to nepomůže, pomůže Q6600 + GTX260 atd...). Nebuďte paličatý a přijměte fakt, že jste to těmi čističi mohl prostě podělat. Navíc my do vašeho systému opravdu nevidíme, takže co se tam podělalo doopravdy vám tady nikdo neřekne (dokonce ani všeznalý Dr.IQ64).

furt to svádíte na čističe..jaký log chcete například?
čističi? - tune up je pouze pro optimalizaci a ccleanerem čístím histroii + registry, ale to co odstraňuje? - všední problém s procházím...tímhle to opravdu nebude

jinak: tune up a další programy používají statisíce lidí..tady bude zakopaný pes v něčem jiném

Na tom že tyto programy používají statisíce lidí se bezezbytku shodneme
Na tom že je skutečně umí používat tentýž počet lidí se už ovšem neshodneme a na tom že by používání těchto programů bylo nezbytné a užitečné už vůbec ne
Zakopaný pes bude v tom co se Ti tady už 10x vysvětlovalo .... zmršil jsi registry a bůhví co ještě a pořád nejsi schopen pochopit že jediné, ale hlavně nejrychlejší řešení je reinstal .... což se Ti taky radilo už minimálně 10x Jsi docela nezmar chlape

výborně..co byste tedy neřešili reinstalem!

prosím o vyjádření někoho, kdo zná něco jiného nežli reinstal a zmršené registry! grrrr

Třeba já Nicméně v tomto konkrétním případě jiné východisko nevidím a hlavně vždycky volím to nejjednodušší a nejschůdnější řešení ....
No a jak tak koukám, pokud nevezmeš na vědomí to co níže píše kolega WiQiX .... totiž to, jak přesně vznikl a jak se chová a projevuje Tvůj problém, pak jsi zabitý případ ... bez urážky

No o užitečnosti jsme už kdysi diskutovali. Já mám za to, že pro lidi, kteří vědí co dělají, mohou tyto prográmky znamenat zjednodušení něčeho, co by jinak zabralo spoustu času. Rozhodně se ale shodnem na tom, že je mnohem lepší mít registry totálně zasviněné než beznadějně zk*rvené. Ale o tom se tu netočí:)

Systém si veškeré problémy zaznamenává. Někdy pomůže si je projít (správa počítače > prohlížeč událostí).

"...ccleanerem čístím histroii + registry, ale to co odstraňuje?" - To znamená, že to například z REGISTRU vymaže, co považuje za zbytečné, ale jelikož ty programy nedělá výrobce windows (MS), ale někdo, kdo neví, jak přesně win funguje (není to opensource), tak to maže jen na základě nějakých, dalo by se říct domněnek.

Skutečně si myslíte, že vám pár prázdných registrů zpomalí PC? Není pravděpodobnější, že spíš program, který dělá někdo doma na koleně, obsahuje chybu a šáhne vedle? Opravdu si myslíte, že nějaký prográmek vyvíjený pár lidmi doma v garáži je méně chybový, než program, který vyvíjí obrovská firma?

A aby byla vyloučena chyba jednoho garážového programu, použijete jich pro jistotu hned 10 (co kdyby některé byly bez chyby, že?).

Dáte ruku do ohně, že je systém ok?

Když je ok, proč nefunguje?

víte co, radši to smažte než se hádat s lidmi, kteří neznají nic jiného než reinstal..to radši navždy budu bez sp1
čágo bágo sráči

Osobně reinstaluji win jen nerad, na všech pc, které spravuji, běží win bez problémů minimálně půlroku (od koupě), na nejstarším cca 3 roky (ještě stará dobrá vista). Možná je to tím, že mají uživatelé zakázáno používat "čistící prostředky".

Mějte se hezky, bude nám tu bez vás smutno.

P.S. Nevím čím jsem si vysloužil označení "sráč", nijak jsem vám nenadával, jen jsem se vám snažil srozumitelně poradit...

Máš recht .... lepší to smazat ... Ty nejenže jsi arogantní, Ty jsi ještě navíc míimořádně hloupý a tam se holt nic moc dělat nedá ..... jo a až to konečně přeinstaluješ a dáš si dopořádku ten bordel na svém C:\ který jsi způsobil jednak svou nevědomostí a druhak všemi těmi nesmyslnými udělátky se kterými neumíš zacházet, tak dej vědět

Jsi taková sprostá nádobka. Nedokážeš pochopit (možná, že pouze prudíš, ale i na to přijde docela lehce), že zdroj tvých problémů je ve značné míře neznalosti. Takže doporučení ode mne? Jednoduché. Pořádnou instalaci doplnit bezchybnými SW komponentami a poté vytvoření klonu OS. Až se ti v budoucnu opět stane podobný malér - a on se stane, dá se to lehce usoudit z tvých projevů - pak ten klon, namísto toho abys votravoval a to docela neomaleně, jak z "toho" - přistrčíš zpět. V pár minutách budeš mít klid. A za ty "sráče" se omluv, nic ti to neudělá, a budeš víc borec, než si teď naštvaně myslíš.

Obávám se že výroba klonu systemového disku je naprosto mimo možnosti a schopnosti tohoto živočicha

Já taky, ale chtěl jsem mu dát šanci s tou omluvou. Uvidíme.

na omluvě netrvám, mi by docela stačilo kdyby tenhle jednodenní marathon konečně vyustil v nějaký kladný výsledek

dobře, ale už z vás mám nervy na podleze (děravej kýbl) a tak jsem se rozhodl brát to s nadhledem) a požádal bych vás o ukončení vaší diskuse!

POKUD MÁ NĚKDO SERIOZNI NAVRH MIMO REINSTALU WINDOWS SEM S NÍM

No, tak na to jsem zvědav, kdo se přidá ... mimo DrIQ6465 ... ten má vesměs "kvalitní" radu na všechno

jenom pro tebe justin: přestaň mi tu spamovat, nevylezlo z tebe nic pořádného, brbláš si tu to svoje
a DrIQ6465 říkal něco i virtualizaci...což si nemyslím, že by mi pomohlo, ale vyjádřit se může taky (a mimoto nemáš o nic větší přínos než on/ona, tak se nevytahuj!)

Kromě toho že jsem Ti ( a samozřejmě nejen já ) poradil jak vyřešit problém ze mě nic pořádného nevylezlo ... howk Jsi prostě hňup no

vláďa:Nejseš ty náhodou blondýna a feministka k tomu?Podle tvejch reakcí,to vypadá,jako by sme ti snad chtěli znásilnit mozek.

ano...a mám na sobě růžovou podprsenku a nic jinýho
tak to mi ještě nikdo neřekl...žasnu

vláďa:Neznáš-Nevíš-Neumíš.Vrat se k svému puvodnímu dotazu a zamysli se nad sebou/třeba si zjisti,k čemu slouží ten NET Framework/.Dopustil ses na systému tolik prasáren, že jiná cesta,než kterou ti tu doporučujem,prostě není.

ano, pravidelně jsem do něj lil vodu, protože měl žízeň a dělal s ním bahení bitky, protože to chtěl...tady to fakt jede

Zbytečné, vzdej to, ono když nechceš pochopit, je to horší než kdybys nemohl nebo neuměl

Nechci rýpat, ale právě TuneUP spolu s Ccleaner a Tweaknow Power pack 2010 mě systém zničili už několikrát...Také jsem si dříve myslel že jsou užitečné a používal je, než jsem přišel na to, že ve skutečnosti doukážou více uškodit než vylepšit. Rozbitý system se mi nepodařilo již témeř nikdy dát do kupy, ani pomocí zázračného microsoftího nástroje Fix It, který nevyřešil snad nikdy žádný problém, na který měl být určen.
Nejsem zastánce reinstalu (nenávidím těch 6 hodin instalování a nastavování:) ), ale v 99% případů se mu nevyhete.

PS: Můj osobní názor: Je lepší udělat defragmentaci a hlídat programy co se spouští po startu (dnes pomalu každý druhý program po startu spouští nějaký updater nebo tray...), než používat tyto "čističe", u kterých jsem nikdy žádne zrychlení systemu nezaznamenal...

Vidíš vládíku, další člověk se Ti tady snaží vysvětlit kde jsi udělal kopanec

Zdravim vás ,tak jsem si schválně vyzkoušel veškery ty udělátka na vylepšení systému a čištění registrů a podobnych věcí a jediný poznatek co z toho mám ,je že mi některé programy přestaly fungovat správně (ICQ ,Skype...) některé nejdou spustit (nokia ovi suite) a to ty aplikace fungovaly před tím naprosto v pořádku . Po tomhle testu jsem zkusil instalaci SP1 a ono se to nějak nepovedlo ,přitom ten samý den a stejným způsobem jsem instaloval SP1 na notebooku,ale neměl jsem tam žádny zázračny udělátka na čištění registrů a podobny věci .
S toho plyne ,že pouze neposloucháš co ti tu všeci pořád dokola opakuji a to je ,že máš rozhašený systém a že nejednodušší (a podle mě i nejefektivnější) řešení tohoto problému je reinstal systému.

No ... a po tom co tady napsal jaonty už doufám i největší zabedněnec pochopil co má dělat ( respektive co po reinstalaci systemu a SP1 dělat nemá, tedy neinstalit si do systemu svinčik )

Vlada: bohuzel jste narazil se svym dotazem na nekolik nejvetsich previtu na tomto webu, radsi to neinstalujte, duvod k tomu moc nemate, chraneny to mate taky dobre, (registry bych mazal RegCleanerem taky - taky smaze neco, co TuneUp necha) a pokud chcete tip na SP1 sestaveni ktere asi neni zavadne tak to je tenhle myslim
http://www.uloz.to/7992770/windows-7-service... ...

Zdravím,mně po instalaci SP1,nejde v AVerTV 6 /TV karta/,žádný televizní kanál.
Windows 7 Ultimate CZ x64.
Nepomohlo ani kompletní odebrání,pročistění registrů a nová instalace ovladačů AVerTV 6.0.18.

p.reif:Človíčku ale nejnovější verze ovladaču pro tuhle kartu,je 6.0.2.48.Takže né SP1 ale opět problém mezi klávesnicí a židlý,že.

Chlapče a kdežepak jsi sebral tu tvou verzi 6.0.2.48?
Na webu www.avermedia.eu jsou verze:
AVerTV 6.5.1 + SnugTV Station:3.6
AP6.5.1(Beta)
AVerTV 6.0.18
Ve všech verzích s nainstalovaným SP1,TV sice jde,ale nejsou k dispozici žádné TV kanály a sken také žádné nenajde
Win7 Ultimate x64
Takže se domnívám,že problém nebude mezi židlí a PC,ale asi někde jinde

p.reif:6.0.2.48_je verze driveru,né verze ovládací aplikace!Ráčej si vašnosto,,pořádně,,zagooglit.

Jak už jsem ti psal,tvrdíš tedy,že ovladače výrobce jsou špatné?

p.reif :Ukaž mi,kde sem psal,že ovladače od výrobce jsou špatné.Místo,abys byl rád,že ti někdo chce pomoct,tak si tu na něj jen otvíráš hubu.Takže milej zlatej.Jdi si pro radu někam jinam a tohle vyřešený vlákno,si vezmi sebou,at máš dukaz jakej seš vul.

Jseš promitiv,který se zmůžeš jen na nadávky a osočování,ale aby jsi sem dal odkaz na tebou avizované drivery,jak jsem tě žádal,tě ani nenapadne.
Chlapečku,jdi se bodnout a své rady,nerady si nech!

Jo a ještě něco,jaký je podle tebe,znalče Všehomíra, rozdíl mezi ovladači a drivery?

Dr.No64:Kdybys byl takovej machr,jak se tu prezentuješ,tak se nemusíš klepat strachy,že ti spadne systém,protože seš tak blbej,že si ho nedokážeš ani craknout tak,aby na to MS regulérní cestou/Windows Update/ nepřišel.A ty tu chceš někomu radit?Jeden den tu něco vychválíš do nebe a za tejden už to haníš?

buhuzel musim konstatovat ze za 1.-ve - muj ,,keygen" je tak chytry ze to bere i vcetene WAT takze ta unorova aktualizace (unor ) v pohode i dalsi, vcetne SP1, shanet novy asi budou trable az pri uvedeni SP2
a za 2.- he je fakt to (co jsem rikal uz pred casem a SmokeMan se mi tehdy taky vysmal - ten machr ze super fora, ktery si hraje na Xboxu )
ze SP1 ma nejaky error ktery neni opraveny a nedoporucil jsem unahlene ihned to instalovat, verze na ulozto to nema kupodivu, uz se to resi i na zahranicnich forech, pry to uz je opraveny, nicmene strachovat by se meli vsichni ti kterym to ten system znicilo, uz treba jen proto ze ta chyba je uz ted opravena a lidi to budou stahovat znova, anebo tam muze bejt jina chyba, cou u MS neni nic mimoradnyho a dalo se to cekat, takze obamy jsou namiste

Dr.No64 :Co to tu sakra meleš o chybě?!Já to stáhnul regulérní cestou a nic...opakuji nic mi problémy nepusobí.Jediná věc,která se mi okamžitě po instalaci SP1 změnila,byla ta,že mi to nabídlo novej ovladač k myši.

No, není co dodat, Dr. idiot nám tu opět dokázal, že na něj nikdo nemá. Dokud nebudeme mít všichni Q6600, GTX260, ukradený Win (samozřejmě důkladně promazaný kdejakou chujovinou - některé tam přeci něco nechají) a nebudeme testovat ATX zdroje přepínáním čudlíkem 110-230V za chodu, tak nejsme hodni někomu radit...

Potřebujete vůbec Service pack 1? Pokud ne, zatím nemá žádný význam si jej instalovat. V opačném případě neporadím nic jiného než reinstal systému. Je to v tomto případě nejrychlejší řešení.
Je zajímavé, že i přes ty psí kusy, co já se systémem provádím, se mi ho ještě nepovedlo shodit tak, aby něco nefungovalo korektně. Až na to výše zmíněné "vyčištění" registru:D Ale i to se dalo spravit. A to nejsem žádný extra-machr, jen běžný lehce kreativní servisák:)

Vláďo, s tebou bych teda nechtěl řešit technické problémy. U nás v práci bysme tě nakopali do pr... všichni a rychle. Kluci ti tady radili dobře.
-ty čističe nejsou nezbytně nutné, já jsem jen 2x za dobu, co mám PC (nějakých 15let) použil jen 2x jeden (WinXP Manager nebo jak se jmenoval). A s nimi opatrně.
-Zmršené registry...co nechápeš? Pravděpodobně je máš "zmršené".
-Někdy prostě je reinstal jediné rozumné, rychlé a spolehlivé řešení.

Navíc jsi tam stále něco opravoval, vracel...se nediv, že to máš rozsypané. Ale ty jsi king největší, máš v tom jasno, rady zdejších nebereš. Tak co se vůbec něco ptáš? Rozdrbal jsi si OS ještě víc než byl, tady už prostě jen reinstal. Ty nemáš co mít z nás nervy v kýblu, to spíš my z tebe.

A "service pack přes windows update měl mít 61 mb...a ten celej mi taky nejde kvůli výše zvýšené problemů a čístím každou věc 1 softem..takže v tom není problém...", fakt dobré. Čistit, čistit, tunit, tunit. Hlavně že jsme in-coll. Čistit a udržovat OS je v pořádku, ale s rozumem. Tvůj případ jasně ukazuje kam to vede, když rozum není.

A že se pozastavuješnad "reinstalem", jde vidět že máš pramálo zkušeností s technikou. Restart a reinstal je bohužel dnes opavdu poměrně často jediné rychlé a spolehlivé řešení, bohužel. A to zdaleka nemluvím jen o PC.

Už toho nechte chlapi Hlupáček už beztak reinstalil systém, nainstalil SP1, trvalo mu to slabou hodinku, pochopil že skutečně není ten nejchytřejší pod sluncem a teď doma spokojeně vrní, jak mu všechno funguje. Používat Tuneupy, CCCCleanery, Ašampony a jiné nesmysly, doporučené DrIQ6465 už nikdy nebude, protože pochopil že to je k ničemu a je jen škoda že nám to tady nesdělil sám no

pro pozitrona...jsem jenom rad, že nemusím pracovat v tak ignoratské společnosti
pro ostatní: budu si čitit, až bude nezbytně nutné mít sp1 reinstaluju systém..proč si s tím dělat hlavu

facebook..jede
videa + stahování + programy co potřebuju..jede
net + vše co je nutné do školy... jede
víc řešit nebudu
čus.

Tak to je v pořádku, hlavně, že jede facebook, to jsme si všichni oddychli, to jste tu ani nemusel dělat chytrého, když se nic neděje a na všechno znáte nejlepší řešení...

facebook není to nejnutnější, ale jako kuminukační služba pro mě dobrý
když nepoužívám icq a nechci psát sms z internetu...ale co je vám do toho?

presne tak, blazni jako Justin_B to porad nechapou a porad tady melou cosi o snizene inteligenci FB
(hodne slusne receno)
pritom je to komunikacni nastoj, tak par milionu deti tam treba nejak zabiji cas - nejakou hrou atd, no a co ?!
aspon nebudou chlastat a flakat se venku a kourit travu

i když nejsem dítě a hry nehraju, ale neva

a co jinak? pc fugnuje v pořádku, viry tu nemám (ne, námitkami to tu nezaspemujte!) a co jinak? když je jediné řešení reinstal...proč?

hry jedou, jen bych dak Operu a na pousteni videi bych vzal Operu, je mnohem lepsi, sam cistim pc 3 programama: RegCleaner, TuneUP2009, Ashampoo Win Optim, CCleaner uz radsi nepouzivam a nemuzu si to vynachvalit, dneska jsem udelal dopoledne ve vsem testy a bylo tam (po cca 3 tydnech) opet tuny balastu, stovky zbytecnych souboru, klicu atd
na prehravani bych doporucil Media Player Classic homecinema (spis to sam yv ramci K Lite balicku + doplneni nekolika chybejicich kodeku a VobSub) a pak bych tam doinstaloval CoreAVC (prehravani pres grafiku)

No ty krávo, chudák systém...

jestliže vám to všem tak vadí..proč se ty nástroje vyrábí?

Kvůli zisku. On se vždy někdo najde, kdo podlehne reklamě.

ale vzdyt to neni pravda, vzdyt to cisti a cisti to dobre, zadny bug to nemelo, zalohu vytvori (registru)
a to co najde tak opravdu je balast a nema to tam co delat, muze se v tomhle balastu skryvat konflikt,
netabilita, minimalne aspon nebude zabirat misto zbytecne,

pokud narazite na ten clanek na Poradna,NET tak to je obycejny hoax, plny veci vytrzenych z kontextu, ne li rovnou vycucanych z prstu, hlavne jak se tam nejeka vsichni pak v diskuzi priznavaji nechtene ze vlastne tyhle kravoviny co nejdou tak taky pouzivaj . .

Rum, kontušovka, čert, jeřabinka, ořechovka, višňovka a vanilková? Nebo něco ostřejšího?

Spořiče obrazovky taky nic nespoří a taky se vyrábí (a přesto se puberťáky a malými dětmi hojně využívají...) Fungovat do nemusí, hlavně, že má uživatel dobrý pocit

jak spořiče nic nespoří

když bude statický obraz na obrazovce hooooodně dlouho, tak se za čas vypálí..spořiče jsou od toho, aby monitor od toho alespoň částečně uchránily + jsou pěkné

Jediný skutečný spořič se jmenuje "Vypnout displej po x minutách", vše ostatní je jen okrasná blbost jako ty vaše "čističe"...

coz paradoxne u lcd monitoru s cf trubicemi (stary podsvetleni nez je dnes pouzivane LED podsviceni)

muze naopak vest k tomu ze se snizuje stredni doba zivotnosti dipsleje, holkt profesional
u LCD to neni na skodu, U CRT a PLAZMY by nastavalo vypalovani, rovnez u projektoru
take je to efektni - hlavne take pocitac nezamrzne a nespadne, casty to jev jeste u xp, u W V nastesti uz ne

holt dalsi megaodbornik

Tak teď jste to dorazil úplně!

To ale platilo tak před patnácti lety u CRT monitorů pofiderních značek. U LCD se nemá co vypálit.

Tak pozor, na moje CRTcko 17" mi nesahejte.

Trefená husa se vždy ozve

Tak to by mne zajímalo co s tím systemem děláte. Schválně jsem zkusil nainstalovat TU 2010 a CCleaner a na systemu který mám nainstalovaný cca 3/4 roku mě to nalezlo 283 chybných položek registru (nějaké nepoužívané přípony, chyby activex, history list...), což mi připadá zanedbatelné mezi těmi stovkami tisíc (né li dokonce miliony) hodnot a klíčů co v registru jsou...

Pro chytrého Vláďu:
-jsem opravdu rád, že technické věci a problémy mohu řešit s normálními a znalými lidmi, ne s diletanty, kteří si tady z nás jen dělají srandu nebo co.
-spořič nic nespoří. To o čem mluvíš se týkalo CRT monitorů. Sice i na LCD se dá obraz "vypájit", ale to ten statický obraz musí na LCD být sakra dlouho a myslím že je to vratný proces, na rozdíkl od CRT. Ale nejsem si jistý jakým způsobem se to na LCD "vypaluje", ale fakt jsem to viděl.
-skutečný spořič je (zváště dnes) vypnutí monitoru po daném čase nečinnosti.
-čisti si jak chceš, dělej si co chceš, rozdbábej si systém jak chceš. Já i ostatní jsme ti na to názor řekli.
-a když jsi king největší, máš v tom jasno, tak se nikohio na nic neptej. Ty to vís nejlíp a ostatní jsme blbci, kteří jsme PC viděli sotva za výlohou obchodu.

A znova k těm čističům. Jak mi vysvětlíš, že mně i spoustě jiných lidí systém šlape roky, nidky (až na vzácné výjimky) jsme žádné čističe nepotřebovali, přesto systém roky šlape rychle a je v pohodě. Na rozdíl od tebe poznáme, kdy se dá něco opravit ručně (nebo alespoň zkusit) a kdy už je lepší a spolehlivější reinstal. Nebo restart (a zdaleka ne jen v případě PC). Prostě sis OS rozdrbal jak svině, podle toho co píšeš, tak co chceš. A klidně k tomu mohly přispět i ty čističe. Jak často vůbec čistíš? Každý den, týden, měsíc? NO FUJ! Prakticky ani nejspou ty pitomé čístiče nijak nutné. Nutní jsou jen pro "in coll" lidi, kteří do systému furt hrabou, furt cosi instalují, furt si to rozdrvávají a pak se to snaží napravit čističema, což někdy může pomoct, ale jsou jisté hranice. A pochop, že ty jsi je asi překročil, podle toho, co jsi tady psal.

Dr.No64 | 27. 2. 2011 22:15
Já jsem tu ptákovinu použil jen 2x za víc než 15 let. Jako uznávám, že ty čističe mohou být užitečné. Ale jak jsem řekl, jsou to dobří sluhové, ale zlí páni.

To Pozitron - Vklidu chlape ... blb zůstane blbem a Ty, ani nikdo jiný na tom nic nezmění .... Facebook mu funguje, tam to s děckama proberou a jistě najdou řešení, tady na poradně už nikdy ( doufám v to pevně ) radu hledat nebudou